Серед особливостей сьогоднішніх нічних молінь слід виділити молитву на новозведенній Хресній Дорозі, яка відтепер постійно буде включена в програму щомісячних нічних чувань.

В ніч з 29 на 30 вересня в Паломницькому центрі «Симеон Лукач», що у с. Старуня Богородчанського району, відбудуться традиційні нічні чування. Як і в попередні рази, зважаючи на карантинні обмеження, вони пройдуть в режимі онлайн. Цього разу нічні моління проведуть отці та браття Івано-Франківської Духовної семінарії св. священномученика Йосафата.

Традиційно чування розпочнуться о 19:00 год. молитвою Вечірні. Опісля віряни також помоляться молебень до блаженного Симеона, молитви на оздоровлення та отримають благословення його мощами. Особливістю сьогоднішніх нічних стане молитва на новозведенній Хресній Дорозі.

Кульмінацією нічних чувань буде Божественна Літургія, яку очолить Віцеректор семінарії прот. Андрій Чорненко. Він же і виголосить заключну науку.

Кожен молитовний блок буде перериватися на цікаву науку від проповідників.

Протягом цілого вечора присутні матимуть можливість приступити до Таїнства покаяння або ж духовно порозмовляти із запрошеними отцями.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 фактів, які назавжди змінять ваше ставлення до сповіді

Дивитися чування можна за посиланнями:

YouTubehttps://bit.ly/2SajTG2

Facebookhttps://bit.ly/2GfBoCn

Прохання про молитву можна записувати у коментарях відео-трансляцією.

ПОЖЕРТВИ У ВАШИХ НАМІРЕНЯХ ВИ МОЖИТЕ СКЛАСТИ НА БАНКІВСЬКУ КАРТКУ – 4314 1302 0285 3344

Запрошуємо єднатися в спільній молитві!