Сьогодні в нашій рубриці «Знайомство з проповідником», будемо Вас знайомити із священнослужителем, котрий очолить найближчі нічні чування в нашому Паломницькому центрі «Симеон Лукач». В ніч з 29 на 30 березня тут відбудуться традиційні нічні моління. Їх вперше очолить францисканець. Як і в попередні рази, вони пройдуть в режимі онлайн. Цього разу проповідником буде о. Юстиніан Городечний Чину Братів Менших.

Отож давайте ближче познайомимося із нашим отцем-проповідником.

Отець Юстиніан Олег Городечний народився у м. Судова Вишня (Львівська обл.) у 1981 році.

З 1996 до 1998 року навчався у малій Духовній Семінарії оо. Василіян (м. Жовква). У тому ж 1998 році вступив до Чину Братів Менших (францискани), де дійшов до вічних обітів у 2004 році.

Священиком став у 2005 році за посередництвом владики кир Михаїла Сабриги ЧНІ. Будучи єромонахом виконував різні служіння в рамках Чину і УГКЦ, був настоятелем монастиря, синкелом, місіонарем.

В 2020 році захистив докторську дисертацію отримавши титул «доктора богослов’я». На сьогоднішній день виконує служіння протоігумена Чину Братів Менших, східного обряду і мешкає у м. Тернополі.

Отож з нетерпінням чекаємо на «живу» зустріч із нашим отцем-проповідником Юстиніаном та пригадуємо, що нічні чування розпочнуться о 19:00 год. молитвою Вечірні. Опісля віряни також помоляться молебень, вервицю. Окрім того, в програмі чувань заплановані молитви на оздоровлення та благословення мощами нашого блаженного Симеона Лукача.

Окрім того, всі присутні візьмуть участь у молитві на Хресній Дорозі. В часі Великого Посту це богослужіння покликане ще раз пригадати всім нам про ту велику та безмежну любов Бога до кожного з нас, адже це саме Він першим взяв свій хрест, виніс його на Голгофу та віддав там Своє життя за нас.

Кульмінацією нічних чувань стане Божественна Літургія.

Запрошуємо єднатися у спільній молитві та дивитися чування:

YouTube ? https://bit.ly/2SajTG2

Facebook ? https://bit.ly/2GfBoCn

Прохання про молитву можна записувати у коментарях відео-трансляцією.

Ласкаво просимо присутніх дотримуватися всіх карантинних вимог: мати захисні медичні маски та зберігати соціальну дистанцію!