Сьогодні в нашій рубриці «Знайомство з проповідником», будемо Вас знайомити із священнослужителем, котрий очолить найближчі нічні чування в нашому Паломницькому центрі «Симеон Лукач». В ніч з 29 на 30 гудня тут відбудуться традиційні нічні моління. Як і в попередні рази, вони пройдуть в режимі онлайн. Цього разу проповідником буде о. Корнилій Яремак, ЧСВВ.

Отож давайте ближче познайомимося із нашим отцем-проповідником.

Корнилій Віктор Яремак, ЧСВВ, народився на Івано-Франківщині у 1972 році. Після закінчення школи та служби в армії вступив до Василіянського чину у 1993 році, закінчив навчання у Загребі в Хорватії.

Після священичих свячень служив у монастирях у Дрогобичі, Золочеві та Львові. У 2006-2012 рр. був головним редактором українського католицького часопису “Місіонар”, є духовним асистентом Асоціації лікарів-католиків України, один з чотирьох радників Протоігумена Провінції Найсвятішого Спасителя.

Провів більше кількасот реколекцій та місій в Україні та закордоном.

Отож з нетерпінням чекаємо на «живу» зустріч із нашим отцем-проповідником Корнилієм та пригадуємо, що нічні чування розпочнуться о 19:00 год. молитвою Вечірні. Опісля віряни також помоляться молебень, вервицю. Окрім того, в програмі чувань заплановані молитви на оздоровлення та благословення мощами нашого блаженного Симеона Лукача.

Всі присутні візьмуть також участь у молитві на новозаведеній Хресній Дорозі. Ця молитва буде супроводжуватися молитовним походом з палаючими свічками. Кульмінацією нічних чувань стане Божественна Літургія.

Запрошуємо єднатися у спільній молитві та дивитися чування:

YouTube ? https://bit.ly/2SajTG2

Facebook ? https://bit.ly/2GfBoCn

Прохання про молитву можна записувати у коментарях відео-трансляцією.

Ласкаво просимо присутніх дотримуватися всіх карантинних вимог: мати захисні медичні маски та зберігати соціальну дистанцію!