Сьогодні в нашій рубриці “Знайомство з проповідником”, будемо Вас знайомити із священнослужителем, котрий очолить найближчі нічні чування в нашому Паломницькому центрі «Симеон Лукач». В ніч з 29 на 30 серпня тут відбудуться традиційні нічні моління. Як і в попередні рази, вони пройдуть в режимі онлайн. Цього разу проповідником буде о. Іван Шуфлат.

Отож давайте ближче познайомимося із  нашим отцем-проповідником.

Отець Іван народився у селі Грушеві 28 лютого 1988 р. Спершу навчався в коледжі економіки і права м. Дрогобич. Опісля, почувши голос Божого покликання, вступив у Івано-Франківську Духовну семінарію.

Після навчання у семінарі 2014-2017 рр. продовжив свої студії в Римі у Папському Урбаніанському університеті (лат. Pontificia Universitas Urbaniana), де здобув науковий ступень  «Ліцензіят з місіології».

На даний час, о. Іван Шуфлат виконує обов’язки сотрудника у Соборі Успіння Богородиці м. Чернівці, а також є Головою катихитичної комісії Чернівецької Єпархії. Окрім того, часто, на запрошення парафіяльних священників, часто проводить реколекції та місії та продовжує навчатися на факультеті практичної психології в ЧНУ і веде духовно-психологічний супровід.

Отож з нетерпінням чекаємо на “живу” зустріч із нашим отцем-проповідником Іваном Шуфлатом та пригадуємо, що нічі чування розпочнуться о 19:00 год. молитвою Вечірні. Опісля віряни також помоляться молебень, вервицю. Також в програмі чувань заплановані молитви на оздоровлення та благословення мощами нашого блаженного Симеона Лукача. Кульмінацією нічних чувань стане Божественна Літургія.

Впродовж вечора молільники, разом із отцем-реколектантом будуть роздумувати на тему «Гріховні пристрасті як токсичні звички. Етапи виходу з грішних залежностей».

Дивитися чування можна за посиланням – https://www.youtube.com/channel/UCSOLfAWW0ZggMOJ8HCbS_mg