Перші в новому році молитовні чування

Перші в новому році молитовні чування

29/01/2024 12:18 am

Нема нічого сильнішого від ревної і щирої молитви.

Дорогі паломники, запрошуємо Вас на січневі нічні чування, які традиційно відбудуться 29 числа. Цього місяці нічні моління очолить єпарх Чернівецький, Владика Йосафат Мощич, який провадитиме чування та виголосить духовні науки.

Святий Іван Золотоустий писав, що «через молитву наша душа, піднявшись на небо, обіймає Господа невимовленими обіймами, немов дитина свою матір; зі сльозами благає, просячи божественної поживи; висловлює свої бажання і дістає дари, що перевищують усю видиму природу».

Ми приходимо до храмів чи відпустових місць, аби відчути спільність у наших проханнях та подяках, аби разом побути в дивовижній присутності нашого Бога і брати приклад з тих осіб, які попри різні обставини свого життя залишалися вірними своїй вірі. В таких місцях нам легше зосередитися на нашій розмові з Богом, роздумувати та залишити вдома всі наші справи та переживання. Бог потребує цілого нашого серця, яке ми наповнимо молитвою, любов’ю та вдячністю нашому Творцеві.

Господь чекає на кожного у Відпустовому центрі блаженного Симеона, за заступництвом якого ми випрошуватимемо мир для України, наших домівок та для кожного з нас зокрема.

Програма чувань:

18.00 – Вечірня;

18.40 – Наука Владики Йосафата;

19.10 – Молитви на оздоровлення, благословення мощами блаженного Симеона Лукача;

19.20 – Молебень до блаженного Симеона Лукача (під час молебню вірні підходять до ікони, священники помазують освяченим єлеєм);

19.40 – Коляда

20.00 – Архієрейська Божественна Літургія;

21.30 – Завершення чувань. Молитва відпусту, посвячення речей релігійного вжитку, благословення свяченою водою.

Останні новини

Спільна молитва тисяч прочан, глибокі роздуми над словом Божим, прийняття Святих Таїнств та метаноя сердець – так проходили традиційні чування...

На Синоді Єпископів УГКЦ 2023 року ухвалено рішення додати до нашого Місяцеслова імен святих з інших Церков католицького сопричастя, що підкреслює нашу...

Сьогодні, у другу річницю російського повномасштабного вторгнення в Україну, з ініціативи Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава греко-католики по всій Україні та світу присвячують цей день посту, молитві та милостині, щоби об’єднатися у духовній боротьбі. Окрім того, цей день присвячений молитовному вшануванню усіх загиблих військових та мешканців міст та сіл у війні, яку переживаємо вже 730 днів.

Сьогодні, 7 лютого, паломники зібралися на спільну молитву у родинному селі блаженного священномученика Симеона Лукача. У Відпустовому центрі, що у Старуні, молитовно вшанували пам’ять Блаженного священномученика Петра Вергуна, пресвітера УГКЦ.

Сьогодні наша Церква відзначає велике свято, що завершує цикл Різдвяних свят – Стрітення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа.

Сьогодні, 31 січня, у Відпустовому центрі блаженного Симеона молитовно вшанували пам’ять преподобного отця Івана Боско – святого Католицької Церкви. У...