День усиленої молитви, посту і покути

День усиленої молитви, посту і покути

24/02/2024 12:00 am

24 лютого мине другий рік від початку повномасштабної війни, яку росія розв’язала проти України. Запрошуємо Вас провести цей день в пості, молитві і творенні діл милосердя.

З цієї нагоди у Відпустовому центрі блаженного Симеона Лукача, що в с. Старуня, відбудеться 8-годинне молитовне стояння. Молитовна програма влючатиме в себе як молитви, так і корисні науки від священнослужителів Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ,

Сердечно запрошуємо і Вас цього дня взяти участь у посиленій молитві, головним наміром якої буде прохання до Господа про перемогу та тривалий мир в нашій Батьківщині-Україні. Окрім того, о 12.00 відбудеться Заупокійна Божественна Літургія, в якій молитимемося за всіх, хто віддав своє життя за Україну та всіх невинно вбитих людей.

Серед іншого, в програмі передбачена молитва на вервиці, молебні, акафісти. Протягом дня священники також виголошуватимуть повчальні науки. Завершиться молитовний день молитвою Хресної Дороги та Божественної Літургії, в якій проситимемо Спасителя про перемогу та мир.

Програма:

12.00 – Божественна Літургія, панахида

13.00 – Молебень в часі війни

13.20 – Наука

13.40 – Вервиця (Радісні Таїнства)

14.00 – Молебень до блаженного Симеона

14.20 – Наука

14.40 – Вервиця (Страсні Таїнства)

15.00 – Вервиця до Божого Милосердя

15.15 – Молебень до новомучеників УГКЦ

15.30 – Вервиця (Славні Таїнства)

15.50 – Наука

16.10 – Акафіст до Богородиці

17.00 – Вечірня

18.00 – Хресна Дорога

19.00 – Божественна Літургія

20.00 – Молитви на оздоровлення, благословення мощами блаженного Симеона

Деталі за тел. 067 559 9100.

Останні новини

Спільна молитва тисяч прочан, глибокі роздуми над словом Божим, прийняття Святих Таїнств та метаноя сердець – так проходили традиційні чування...

На Синоді Єпископів УГКЦ 2023 року ухвалено рішення додати до нашого Місяцеслова імен святих з інших Церков католицького сопричастя, що підкреслює нашу...

Сьогодні, у другу річницю російського повномасштабного вторгнення в Україну, з ініціативи Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава греко-католики по всій Україні та світу присвячують цей день посту, молитві та милостині, щоби об’єднатися у духовній боротьбі. Окрім того, цей день присвячений молитовному вшануванню усіх загиблих військових та мешканців міст та сіл у війні, яку переживаємо вже 730 днів.

Сьогодні, 7 лютого, паломники зібралися на спільну молитву у родинному селі блаженного священномученика Симеона Лукача. У Відпустовому центрі, що у Старуні, молитовно вшанували пам’ять Блаженного священномученика Петра Вергуна, пресвітера УГКЦ.

Сьогодні наша Церква відзначає велике свято, що завершує цикл Різдвяних свят – Стрітення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа.

Сьогодні, 31 січня, у Відпустовому центрі блаженного Симеона молитовно вшанували пам’ять преподобного отця Івана Боско – святого Католицької Церкви. У...