Завершився табір для дітей – «Літо-Діти-Симеон»

01.01.1970

Вперше для більше 40 ластів’ят відчинив свої обійми парафіяльний табір при храмі під назвою “Літо-діти-Симеон”, в якому професійно треновані аніматори Вікторія Гуринович, Віра Кримська та семінарист Дмитро Белей впродовж тижня працювали з дітьми, навчали їх Господньої науки, духовних пісень, розучували енергійні банси, розважали, веселили, організовували розумне дозвілля з молитвою, з добрим словом, з Богом. Усі діти мали змогу приступити до святих тайн Сповіді і Пресвятої Євхаристії та щоденно молилися на Святій Літургії.

Наші таборята розділилися на 3 загони: “Вірні до Бога”, “Діти Марії” та “Діти Симеона”, склали чудові таборові гасла, пісні та намалювали стіннівки, які й досі прикрашають стіни храму; працювали гуртом, у малих групах, індивідуально, – все на прославу Бога. Скажу чесно, не вірила власним очам, коли читала пісні, які діти самостійно склали, і була приємно вражена, як у їхніх юних голівках складаються слова, які змістовні думки, щирі молитви, оригінальні ідеї вони мають.

Я дуже горда за них, наймолодших парафіян нашої церкви і таких розумних, здібних моїх учнів, вихованців Ластівецького НВК, які довели, що духовна наука о. Ярослава Середюка та наша праця у вихованні української дітвори не є марна, зерно Божої науки проростає. Так швидко промайнув час, а ми, батьки і діти, дуже шкодуємо, що табір закінчився, бо це найкращий час літніх канікул, коли ми були спокійні за наших дітей, адже ми були певні, що Бог і Блаженний Симеон про них подбають.

Прощання з табором та вихователями було дуже душевним, чуйним, щирі дитячі сльози та теплі обійми, слова побажань один одному та надії на нову приємну зустріч.
Я дуже рада, що провела цей тиждень на подвір’ї церкви, у галасливому гурті, родинному колі, і сьогодні можу розповісти усім, які прекрасні емоції ми пережили, як ми тішилися своїми синами і доньками, коли вони співали і танцювали для нас і гостей парафії на храмовому празнику 12 липня, як гарно фотографувалися, закликали речівками і посміхалися.

Велике спасибі від усіх батьків о. Ярославу Середюку за ініціативу у проведенні табору, його організацію та час, проведений з нашими дітьми; усім аніматорам найбільша похвала і найвища оцінка за креативність, за доброту, за самовідданість і працю; дуже дякуємо дирекції Ластівецької школи за сприяння, за допомогу у приготуванні гарячих обідів, за спортивне обладнання; окреме спасибі Михайлові Чуфусу за чудові світлини, за миті щастя, які спіймав об’єктив його камери,за те, що не оминув увагою жодної дитини; дякуємо спонсорам та всім,хто долучився до цієї Божої справи; дякуємо дітям за послух, за активну участь, а батькам за таких дітей!
Ми можемо з певністю сказати, що “Громада, парафія, школа Ластівець дружня до дітей та молоді! І хай не змовкає галас на подвір’ї церкви, бо тільки та парафія жива, де є діти, бо вони наше майбутнє! А для вашого хорошого настрою наші фото!

Повідомила: Мирослава Катрич

 

Останні новини

Спільна молитва тисяч прочан, глибокі роздуми над словом Божим, прийняття Святих Таїнств та метаноя сердець – так проходили традиційні чування...

На Синоді Єпископів УГКЦ 2023 року ухвалено рішення додати до нашого Місяцеслова імен святих з інших Церков католицького сопричастя, що підкреслює нашу...

Сьогодні, у другу річницю російського повномасштабного вторгнення в Україну, з ініціативи Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава греко-католики по всій Україні та світу присвячують цей день посту, молитві та милостині, щоби об’єднатися у духовній боротьбі. Окрім того, цей день присвячений молитовному вшануванню усіх загиблих військових та мешканців міст та сіл у війні, яку переживаємо вже 730 днів.

Сьогодні, 7 лютого, паломники зібралися на спільну молитву у родинному селі блаженного священномученика Симеона Лукача. У Відпустовому центрі, що у Старуні, молитовно вшанували пам’ять Блаженного священномученика Петра Вергуна, пресвітера УГКЦ.

Сьогодні наша Церква відзначає велике свято, що завершує цикл Різдвяних свят – Стрітення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа.

Сьогодні, 31 січня, у Відпустовому центрі блаженного Симеона молитовно вшанували пам’ять преподобного отця Івана Боско – святого Католицької Церкви. У...