Завершення Маївки та молитва за родини, дітей і дар батьківства

Завершення Маївки та молитва за родини, дітей і дар батьківства

31.05.2022

Травень – насправді особливий місяць, коли ми заносимо свої молитви до Пречистої Діви Марії. В нашому народі цей звичай називається «Маївка». Протягом цілого місяця в Центрі паломника «Симеон Лукач», біля джерела Матері Божої Неустанної Помочі, ми молилися молебні до Богородиці, випрошуючи в Неї всіх необхідних ласк і благодатей.

Сьогодні участь у вечірній молитовній програмі взяло близько сотні вірних. Серед них і випускники місцевої школи, які прийшли просити Божого благословення, вступаючи в новий період свого життя.

Щовівторка ми молимося за родини, дітей і дар батьківства. Богослужіння провадили священники Центру паломника: о. Юрій Сидір та о. Володимир Лукашевський, спільно з дияконом Іваном Харевичом.

Після Божественної Літургії всі ще помолилися молитву за дар батьківства для сімей, які про це просять та отримали благословення мощами блаженного священномученика Симеона Лукача.

На завершення душпастирі та вірні також молилися панахиду за блаженної пам’яті Патріархом Любомиром, оскільки саме сьогодні, 31 травня, минає 5-та річниця його відходу до Вічності.

Дякуємо всім за спільну молитву та запрошуємо вже завтра, 1 червня, на молитву молебня до Серця Христового та Божественну Літургію. Богослужіння відбуватимуться в каплиці Пресвятої Родини, що в хресті на вершині хресної дороги. Початок о 18.00.

Останні новини

На Синоді Єпископів УГКЦ 2023 року ухвалено рішення додати до нашого Місяцеслова імен святих з інших Церков католицького сопричастя, що підкреслює нашу...

Сьогодні, у другу річницю російського повномасштабного вторгнення в Україну, з ініціативи Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава греко-католики по всій Україні та світу присвячують цей день посту, молитві та милостині, щоби об’єднатися у духовній боротьбі. Окрім того, цей день присвячений молитовному вшануванню усіх загиблих військових та мешканців міст та сіл у війні, яку переживаємо вже 730 днів.

Сьогодні, 7 лютого, паломники зібралися на спільну молитву у родинному селі блаженного священномученика Симеона Лукача. У Відпустовому центрі, що у Старуні, молитовно вшанували пам’ять Блаженного священномученика Петра Вергуна, пресвітера УГКЦ.

Сьогодні наша Церква відзначає велике свято, що завершує цикл Різдвяних свят – Стрітення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа.

Сьогодні, 31 січня, у Відпустовому центрі блаженного Симеона молитовно вшанували пам’ять преподобного отця Івана Боско – святого Католицької Церкви. У...

Відпустове місце у Старуні щомісяця приймає тисячі вірян, які прибувають молитися туди, де служив Блаженний Симеон Лукач. Паломники переживають особливу зустріч з Богом – у молитовних чуваннях, роздумах про Господа та участі у Святих Таїнствах. Цього місяця, 29 січня, у Відпустовому Центрі блаженного Симеона Лукача чування очолив Владика Йосафат Мощич – Єпарх Чернівецький УГКЦ.