Травень – насправді особливий місяць, коли ми заносимо свої молитви до Пречистої Діви Марії. В нашому народі цей звичай називається «Маївка». Протягом цілого місяця в Центрі паломника «Симеон Лукач», біля джерела Матері Божої Неустанної Помочі, ми молилися молебні до Богородиці, випрошуючи в Неї всіх необхідних ласк і благодатей.

Сьогодні участь у вечірній молитовній програмі взяло близько сотні вірних. Серед них і випускники місцевої школи, які прийшли просити Божого благословення, вступаючи в новий період свого життя.

Щовівторка ми молимося за родини, дітей і дар батьківства. Богослужіння провадили священники Центру паломника: о. Юрій Сидір та о. Володимир Лукашевський, спільно з дияконом Іваном Харевичом.

Після Божественної Літургії всі ще помолилися молитву за дар батьківства для сімей, які про це просять та отримали благословення мощами блаженного священномученика Симеона Лукача.

На завершення душпастирі та вірні також молилися панахиду за блаженної пам’яті Патріархом Любомиром, оскільки саме сьогодні, 31 травня, минає 5-та річниця його відходу до Вічності.

Дякуємо всім за спільну молитву та запрошуємо вже завтра, 1 червня, на молитву молебня до Серця Христового та Божественну Літургію. Богослужіння відбуватимуться в каплиці Пресвятої Родини, що в хресті на вершині хресної дороги. Початок о 18.00.