Починаючи з весни цього року в Центрі паломника «Симеон Лукач», що у с. Старуня, Богородчанського району, активно тривали роботи по зведенню Хресної Дороги. Щоразу до будівництва долучаються й місцеві жителі, а також і прочани та гості села.

І ось настала радісна мить запросити всіх на першу публічну молитву Хресної Дороги в Центрі паломника «Симеон Лукач». У неділю, 27 вересня, коли наша Церква відзначає велике свято Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього, всі охочі зможуть взяти участь у прекрасному богослужінні, роздумуючи над страстями Ісуса Христа.

Молитва розпочнеться з Божественної Літургії, яка відбудеться в храму святих апостолів Петра і Павла. Початок об 11:00 год. Опісля всі віряни та запрошене духовенство вийде до джерела Матері Божої Неустанної Помочі та розпочнуть свій хід новою Хресною Дорогою.

Участь у богослужінні візьмуть 14 священників Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ на чолі з отцем-протопресвітером Солотвиньского деканату Володимиром Вишнівським. Кожен з душпастирів буде роздумувати над однією із стацій Хресного шляху нашого Спасителя.

Запрошуємо єднатися в спільній молитві та разом із нами розділи цю радісну мить – першої молитви на новозведенній Хресній Дорозі у Центрі паломника «Симеон Лукач»! Дивитися трансляцію богослужіння можна за посиланням – https://www.facebook.com/svmlukachс

Пригадуємо, що раніше у Старуні вперше засвітили хрест на вершині Хресної Дороги.  Саме ж офіційне відкриття та освячення буде згодом.