Запрошуємо на особливі нічні чування-подяку за прожитий 2021 рік

Запрошуємо на особливі нічні чування-подяку за прожитий 2021 рік

24.12.2021

Перебуваючи в часі Різдвяного посту та в останніх днях року, віряни матимуть нагоду молитовно подякувати Богу за прожитий час та попросити Благодаті для наступного 2022 року. Адже на нічних чуваннях усе сприяє для поглиблення стосунків з Богом та досвідчення нового осмислення цінності власного життя.

У ніч з 29 на 30 грудня в Паломницькому центрі «Симеон Лукач», що в с. Старуня, Богородчанського району, проведуть особливі нічні чування. Цього разу моління очолить о. Микола Фредина, відомий проповідник Львівської Архієпархії. Темою чувань стане вміння приймати та дякувати за усе, що Бог нам дарував в часі цього року.

Традиційно нічні моління розпочнуться о 19:00 год молитвою Вечірні. Опісля паломники помоляться молебень до блаженного Симеона Лукача, ісповіднику християнської віри. Серед іншого в програмі чувань заплановані молитви на оздоровлення та благословення мощами нашого блаженного Симеона.

Одним з найулюбленіших пунктів молитовної програми у вірян є Хресна Дорога. Особливо трепетною і важливою вона буде наприкінці року, коли всі роблять іспит сумління за весь рік та дякують Богу за все пережите і Ним подароване. В часі молитви кожен зможе молитовно побути з Христом під час усіх пережитих ним мук та падінь. Це ще одна нагода пороздумувати над сенсом свого життя та подякувати Спасителю за порятунок кожного з нас.

Божественна Літургія, як і щоразу, є кульмінаційним моментом чувань.

Між тим, кожен молитовний блок буде перериватися на духовну науку від проповідника – о. Миколи Фредини.

Важливо наголосити на тому, що протягом усього вечора буде можливість приступити до Таїнства покаяння або ж мати духовну розмову з отцем-проповідником чи запрошеними душпастирями.

Запрошуємо єднатися у спільній молитві та в режимі онлайн взяти участь в чуваннях:

YouTube – https://bit.ly/2SajTG2

Facebook – https://bit.ly/2GfBoCn

Прохання про молитву можна записувати у коментарях під відеотрансляцією.

Ласкаво просимо усіх присутніх дотримуватися карантинних вимог: мати захисні медичні маски та зберігати соціальну дистанцію!

Останні новини

На Синоді Єпископів УГКЦ 2023 року ухвалено рішення додати до нашого Місяцеслова імен святих з інших Церков католицького сопричастя, що підкреслює нашу...

Сьогодні, у другу річницю російського повномасштабного вторгнення в Україну, з ініціативи Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава греко-католики по всій Україні та світу присвячують цей день посту, молитві та милостині, щоби об’єднатися у духовній боротьбі. Окрім того, цей день присвячений молитовному вшануванню усіх загиблих військових та мешканців міст та сіл у війні, яку переживаємо вже 730 днів.

Сьогодні, 7 лютого, паломники зібралися на спільну молитву у родинному селі блаженного священномученика Симеона Лукача. У Відпустовому центрі, що у Старуні, молитовно вшанували пам’ять Блаженного священномученика Петра Вергуна, пресвітера УГКЦ.

Сьогодні наша Церква відзначає велике свято, що завершує цикл Різдвяних свят – Стрітення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа.

Сьогодні, 31 січня, у Відпустовому центрі блаженного Симеона молитовно вшанували пам’ять преподобного отця Івана Боско – святого Католицької Церкви. У...

Відпустове місце у Старуні щомісяця приймає тисячі вірян, які прибувають молитися туди, де служив Блаженний Симеон Лукач. Паломники переживають особливу зустріч з Богом – у молитовних чуваннях, роздумах про Господа та участі у Святих Таїнствах. Цього місяця, 29 січня, у Відпустовому Центрі блаженного Симеона Лукача чування очолив Владика Йосафат Мощич – Єпарх Чернівецький УГКЦ.