Як пережити зустріч з Богом

Як пережити зустріч з Богом

21.10.2019

Коли ми говоримо про християнство, то, на моє глибоке переконання, найважливіше ― це воплочення Бога. Досі кожна людина шукає Бога. І це закономірно, бо ми створені на Його образ і подобу. Тож кожен шукає свого Творця.

В контексті різних культур розвинулися різні релігії. Бо кожен у свій спосіб шукав Бога. Та 2000 років тому все кардинально змінилося ― Бог входить в історію людства, являє себе людям, воплочується.

Учні апостолів Христа продовжили цю місію. Християнство промовисте, коли воно втілюється в життя. Християнство потребує воплочення. Колись було поширено  церквах читати життя святих, о це був приклад для наслідування. Вдивлялися, щоб жити так само свято правдою.

В християнстві важливо побачити реальний приклад  у чиїхось очах сіяння Царства Божого.

Та не варто забувати, що в молитві можемо досвідчити зустріч із Господом. Цілком ймовірно, що ті чи інші святі, які, можливо, не бачили добрі приклади християнства, але вони переживали зустріч із Богом.

Пригадуємо приклад Марії Єгипетської, як вона не могла ввійти до храму, коли зустрілася зі самим Господом і це перемінило її життя. Чи приклад Савла, який зустрів Христа дорогою до Дамаску і навернувся та написав більше послань, аніж ті апостоли, які знали Ісуса.

Дуже важливо зустрічатися з Богом, досвідчувати Цартво Боже і це даватиме поштовх до нашої переміни і спасіння.

Джерело: ДивенСвіт

Останні новини

На Синоді Єпископів УГКЦ 2023 року ухвалено рішення додати до нашого Місяцеслова імен святих з інших Церков католицького сопричастя, що підкреслює нашу...

Сьогодні, у другу річницю російського повномасштабного вторгнення в Україну, з ініціативи Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава греко-католики по всій Україні та світу присвячують цей день посту, молитві та милостині, щоби об’єднатися у духовній боротьбі. Окрім того, цей день присвячений молитовному вшануванню усіх загиблих військових та мешканців міст та сіл у війні, яку переживаємо вже 730 днів.

Сьогодні, 7 лютого, паломники зібралися на спільну молитву у родинному селі блаженного священномученика Симеона Лукача. У Відпустовому центрі, що у Старуні, молитовно вшанували пам’ять Блаженного священномученика Петра Вергуна, пресвітера УГКЦ.

Сьогодні наша Церква відзначає велике свято, що завершує цикл Різдвяних свят – Стрітення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа.

Сьогодні, 31 січня, у Відпустовому центрі блаженного Симеона молитовно вшанували пам’ять преподобного отця Івана Боско – святого Католицької Церкви. У...

Відпустове місце у Старуні щомісяця приймає тисячі вірян, які прибувають молитися туди, де служив Блаженний Симеон Лукач. Паломники переживають особливу зустріч з Богом – у молитовних чуваннях, роздумах про Господа та участі у Святих Таїнствах. Цього місяця, 29 січня, у Відпустовому Центрі блаженного Симеона Лукача чування очолив Владика Йосафат Мощич – Єпарх Чернівецький УГКЦ.