Вислухай, Отче наш Небесний, моління з вуст дитячих, що стрінулись Тобі на сій дорозі Хресній!

Вислухай, Отче наш Небесний, моління з вуст дитячих, що стрінулись Тобі на сій дорозі Хресній!

05.04.2019

Гріхи нам, Ісусе, прости,

Покуту відбути дай змогу:

Ми хочемо гідно, як Ти,

Пройти свою Хресну Дорогу.

Господь Ісус, навчаючи, говорив, що маємо бути подібні до дітей: «НЕ БОРОНІТЬ ДІТЯМ ПРИХОДИТИ ДО МЕНЕ, БО ТАКИХ ЦАРСТВО НЕБЕСНЕ» (Мт. 19,14). Радіємо з того, що і наші школярі охоче йдуть до храму. Божої днини, в п’ятницю 5 квітня, діти парафії св..апп. Петра і Павла, учні Ластівецького НВК разом з учителем Мирославою Катрич провадили Хресну Дорогу. Наш духовний батько, о. Ярослав, усіляко заохочував дітей до спільної молитви. Може, не всі слова ще їм зрозумілі, та все ж діти радо присвятили себе цій Божій справі.

Щира подяка усім, хто у часі посту чинить милосердя Боже на славу розп‘ятого Хреста.

Повідомила: Мирослава Катрич

Останні новини

На Синоді Єпископів УГКЦ 2023 року ухвалено рішення додати до нашого Місяцеслова імен святих з інших Церков католицького сопричастя, що підкреслює нашу...

Сьогодні, у другу річницю російського повномасштабного вторгнення в Україну, з ініціативи Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава греко-католики по всій Україні та світу присвячують цей день посту, молитві та милостині, щоби об’єднатися у духовній боротьбі. Окрім того, цей день присвячений молитовному вшануванню усіх загиблих військових та мешканців міст та сіл у війні, яку переживаємо вже 730 днів.

Сьогодні, 7 лютого, паломники зібралися на спільну молитву у родинному селі блаженного священномученика Симеона Лукача. У Відпустовому центрі, що у Старуні, молитовно вшанували пам’ять Блаженного священномученика Петра Вергуна, пресвітера УГКЦ.

Сьогодні наша Церква відзначає велике свято, що завершує цикл Різдвяних свят – Стрітення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа.

Сьогодні, 31 січня, у Відпустовому центрі блаженного Симеона молитовно вшанували пам’ять преподобного отця Івана Боско – святого Католицької Церкви. У...

Відпустове місце у Старуні щомісяця приймає тисячі вірян, які прибувають молитися туди, де служив Блаженний Симеон Лукач. Паломники переживають особливу зустріч з Богом – у молитовних чуваннях, роздумах про Господа та участі у Святих Таїнствах. Цього місяця, 29 січня, у Відпустовому Центрі блаженного Симеона Лукача чування очолив Владика Йосафат Мощич – Єпарх Чернівецький УГКЦ.