Відбулися місії на парафії св. апп. Петра і Павла

Відбулися місії на парафії св. апп. Петра і Павла

11.07.2019

Відбулися місії на парафії св. апп. Петра і Павла, що у с. Старуня.
Місіонер о. Василь Іванів проповідував у нас на парафії три дні взявши за основу слова від Євреїв 13.7 «Пам’ятайте про наставників ваших які звіщали вам слово Боже….».
Парафіян вразило те, як проповідник абсолютно кожне слово пояснював і обґрунтовував словами з Біблії, якою володіє досконало.

В часі місій багато молилися: Божественна Літургія, молебень, оздоровчі молитви, вечірня. Звичайно багато парафіян скористали з таїнства сповіді.
Дякуємо Богу за місіонаря, о. Василя, та за всіх небайдужих парафіян.

Останні новини

На Синоді Єпископів УГКЦ 2023 року ухвалено рішення додати до нашого Місяцеслова імен святих з інших Церков католицького сопричастя, що підкреслює нашу...

Сьогодні, у другу річницю російського повномасштабного вторгнення в Україну, з ініціативи Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава греко-католики по всій Україні та світу присвячують цей день посту, молитві та милостині, щоби об’єднатися у духовній боротьбі. Окрім того, цей день присвячений молитовному вшануванню усіх загиблих військових та мешканців міст та сіл у війні, яку переживаємо вже 730 днів.

Сьогодні, 7 лютого, паломники зібралися на спільну молитву у родинному селі блаженного священномученика Симеона Лукача. У Відпустовому центрі, що у Старуні, молитовно вшанували пам’ять Блаженного священномученика Петра Вергуна, пресвітера УГКЦ.

Сьогодні наша Церква відзначає велике свято, що завершує цикл Різдвяних свят – Стрітення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа.

Сьогодні, 31 січня, у Відпустовому центрі блаженного Симеона молитовно вшанували пам’ять преподобного отця Івана Боско – святого Католицької Церкви. У...

Відпустове місце у Старуні щомісяця приймає тисячі вірян, які прибувають молитися туди, де служив Блаженний Симеон Лукач. Паломники переживають особливу зустріч з Богом – у молитовних чуваннях, роздумах про Господа та участі у Святих Таїнствах. Цього місяця, 29 січня, у Відпустовому Центрі блаженного Симеона Лукача чування очолив Владика Йосафат Мощич – Єпарх Чернівецький УГКЦ.