Найтепліша та найблагодатніша пора року – це, звичайно ж, літо. З літом асоціюється чарівне слово канікули. Кожен планує провести їх по особливому, познайомитися з новими людьми та знайти нових друзів.

Сьогодні вранці, прийшовши до храму Вознесіння ГНІХ (с.Старуня) на Богослужіння ми побачили на дверях незвичне оголошення – “Веселі канікули з Богом” …щоб це могло означати??? А це означає, що вперше в історії нашого села на парафії Вознесіння ГНІХ проходить літній табір для дітей та підлітків “Веселі канікули з Богом”, ініціатором якого є наш настоятель о.Василь Гоголь.

Під його духовною опікою та керівництвом, а також за допомогою активних та веселих аніматорів діти проводять цікаві та повчальні канікули при нашому храмі. Напротязі тижня учасники табору матимуть змогу краще пізнати та прославити Бога в піснеспівах, спільних молитвах, веселих іграх, що безперечно залишить в їхніх гарячих серцях та душах живий слід Божої присутності та Його безмежної любові.

Нехай Всемилостивий Бог благословить на добру працю наших аніматорів, дітей, батьків та всіх, хто спричинився до такої знаменної та першої події у житті нашого села.

Повідомила: Ірина Печарська