“Веселі канікули з Богом” при храмі Вознесіння ГНІХ (с.Старуня)

“Веселі канікули з Богом” при храмі Вознесіння ГНІХ (с.Старуня)

05.07.2018

Найтепліша та найблагодатніша пора року – це, звичайно ж, літо. З літом асоціюється чарівне слово канікули. Кожен планує провести їх по особливому, познайомитися з новими людьми та знайти нових друзів.

Сьогодні вранці, прийшовши до храму Вознесіння ГНІХ (с.Старуня) на Богослужіння ми побачили на дверях незвичне оголошення – “Веселі канікули з Богом” …щоб це могло означати??? А це означає, що вперше в історії нашого села на парафії Вознесіння ГНІХ проходить літній табір для дітей та підлітків “Веселі канікули з Богом”, ініціатором якого є наш настоятель о.Василь Гоголь.

Під його духовною опікою та керівництвом, а також за допомогою активних та веселих аніматорів діти проводять цікаві та повчальні канікули при нашому храмі. Напротязі тижня учасники табору матимуть змогу краще пізнати та прославити Бога в піснеспівах, спільних молитвах, веселих іграх, що безперечно залишить в їхніх гарячих серцях та душах живий слід Божої присутності та Його безмежної любові.

Нехай Всемилостивий Бог благословить на добру працю наших аніматорів, дітей, батьків та всіх, хто спричинився до такої знаменної та першої події у житті нашого села.

Повідомила: Ірина Печарська

https://www.facebook.com/100023300869102/videos/244526599667367/

Останні новини

На Синоді Єпископів УГКЦ 2023 року ухвалено рішення додати до нашого Місяцеслова імен святих з інших Церков католицького сопричастя, що підкреслює нашу...

Сьогодні, у другу річницю російського повномасштабного вторгнення в Україну, з ініціативи Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава греко-католики по всій Україні та світу присвячують цей день посту, молитві та милостині, щоби об’єднатися у духовній боротьбі. Окрім того, цей день присвячений молитовному вшануванню усіх загиблих військових та мешканців міст та сіл у війні, яку переживаємо вже 730 днів.

Сьогодні, 7 лютого, паломники зібралися на спільну молитву у родинному селі блаженного священномученика Симеона Лукача. У Відпустовому центрі, що у Старуні, молитовно вшанували пам’ять Блаженного священномученика Петра Вергуна, пресвітера УГКЦ.

Сьогодні наша Церква відзначає велике свято, що завершує цикл Різдвяних свят – Стрітення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа.

Сьогодні, 31 січня, у Відпустовому центрі блаженного Симеона молитовно вшанували пам’ять преподобного отця Івана Боско – святого Католицької Церкви. У...

Відпустове місце у Старуні щомісяця приймає тисячі вірян, які прибувають молитися туди, де служив Блаженний Симеон Лукач. Паломники переживають особливу зустріч з Богом – у молитовних чуваннях, роздумах про Господа та участі у Святих Таїнствах. Цього місяця, 29 січня, у Відпустовому Центрі блаженного Симеона Лукача чування очолив Владика Йосафат Мощич – Єпарх Чернівецький УГКЦ.