В Центрі паломника «Симеон Лукач» тривають оздоблювальні роботи на XIV стації Хресної дороги

В Центрі паломника «Симеон Лукач» тривають оздоблювальні роботи на XIV стації Хресної дороги

11.05.2021

У понеділок, 10 травня, в Центрі паломника «Симеон Лукач», що в с. Старуня, розпочалися оздоблювальні роботи на XIV стації Хресної дороги. Під пильним наглядом автора мозаїки о. Євгена Андрухіва, майстри працюють над оздобленням символічного гробу Господнього.

За словами о. Євгена, кожен, хто буде дивитися на цю мозаїку, зможе наочно побачити сцену похорону нашого Спасителя, яку описав апостол та євангелист Йоан.

«Всю композицію можна умовно поділити на дві частини – горішню та долішню. Весь софіт буде представляти Небо. Тут ви побачите ангелів на золотому тлі. Всього їх буде дев’ять. Вони презентують ангельські хори», – пояснює автор.

Знизу буде зображена сцена покладення Христа в гріб.

«Ісус Христос тут є по центру. Справа від нього буде зображений Йосиф з Ариматеї, апостол Іван Богослов і Никодим. Зліва – жінки мироносиці: Марія Магдалина, Марія, мати Якова та Саломія. Таким чином вся композиція стане наочним зображенням Євангелія від Йоана», – каже о. Євген Андрухів.

Роботи триватимуть орієнтовно три тижні.

Просимо всіх про молитву за наших майстрів!

Останні новини

Спільна молитва тисяч прочан, глибокі роздуми над словом Божим, прийняття Святих Таїнств та метаноя сердець – так проходили традиційні чування...

На Синоді Єпископів УГКЦ 2023 року ухвалено рішення додати до нашого Місяцеслова імен святих з інших Церков католицького сопричастя, що підкреслює нашу...

Сьогодні, у другу річницю російського повномасштабного вторгнення в Україну, з ініціативи Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава греко-католики по всій Україні та світу присвячують цей день посту, молитві та милостині, щоби об’єднатися у духовній боротьбі. Окрім того, цей день присвячений молитовному вшануванню усіх загиблих військових та мешканців міст та сіл у війні, яку переживаємо вже 730 днів.

Сьогодні, 7 лютого, паломники зібралися на спільну молитву у родинному селі блаженного священномученика Симеона Лукача. У Відпустовому центрі, що у Старуні, молитовно вшанували пам’ять Блаженного священномученика Петра Вергуна, пресвітера УГКЦ.

Сьогодні наша Церква відзначає велике свято, що завершує цикл Різдвяних свят – Стрітення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа.

Сьогодні, 31 січня, у Відпустовому центрі блаженного Симеона молитовно вшанували пам’ять преподобного отця Івана Боско – святого Католицької Церкви. У...