Вже цієї середи, 28 квітня, в Паломницькому центрі «Симеон Лукач», що в с. Старуня, Богородчанського району, відбудуться традиційні нічні чування. Як ми повідомляли раніше, цього разу проповідником буде о. Ігор Посоленик з Бучацької Єпархії УГКЦ. Традиційно, всі богослужіння будуть транслюватися в режимі онлайн.

Особливістю цих молінь є те, що вони пройдуть в Страсний тиждень, під час якого ми згадуємо про останні дні земного життя Спасителя: Його страждання, хресну смерть і погребіння. Всі дні Страсного тижня називаються «Великими» – Великий Понеділок, Великий Вівторок і т.д, також вживається епітет «Страсний».

Ще однією «родзинкою» чувань стане музично-поетична композиція «Страждальна Мати» («Stabat Mater») Антоніо Вівальді у виконанні струнного ансамблю Quattro Corde івано-франківської обласної філармонії. Цікаво, що прем’єра цього шедевру відбулася ще близько 1727 року!

Початок о 19:00 год.

Після програми всі богослужіння будуть відбуватися за звичним розкладом нічних чувань в нашому Паломницькому центрі «Симеон Лукач».

Запрошуємо єднатися у спільній молитві та дивитися чування:

YouTube ? https://bit.ly/2SajTG2

Facebook ? https://bit.ly/2GfBoCn

Прохання про молитву можна записувати у коментарях під відео-трансляцією.

Ласкаво просимо присутніх дотримуватися всіх карантинних вимог: мати захисні медичні маски та зберігати соціальну дистанцію!