У ніч з 28 лютого на 01 березня відбудуться традиційні нічні чування
Головним наміром лютневих нічних чувань й надалі стане молитва за мир та спокій у нашій Батьківщині-Україні.

У ніч з 28 лютого на 01 березня в Паломницькому центрі «Симеон Лукач», що в с. Старуня, Богородчанського району, відбудуться традиційні нічні чування. Цього разу проповідником буде о. Дам’ян Кастран, ЧСВВ з Івано-Франківська.

Традиційно нічні моління розпочнуться о 19:00 год молитвою Вечірні. Опісля паломники також помоляться молебень до блаженного Симеона Лукача. Серед іншого в програмі чувань заплановані молитви на оздоровлення та благословення мощами нашого блаженного Симеона.

Зважаючи на ситуацію, яка зараз відбувається на території України, головним наміром цих нічних чувань знову стане молитва за мир та спокій у нашій Батьківщині.
Окрім того, всі присутні візьмуть участь у молитві на Хресній Дорозі. Стоячи на порозі Великого посту, ця молитва буде по-особливому актуальна, адже відкриватиме нам шлях до покаяння.

Кульмінацією нічних чувань традиційно стане Божественна Літургія.
Кожен молитовний блок буде перериватися на цікаву науку від проповідника – о. Дам’яна Кастрана, ЧСВВ. Священник належить до монахів Чину святого Василія Великого, довгий час був настоятелем Гошівського монастиря, а нині – трудиться в монастирі Царя Христа, що в Івано-Франківську.

Протягом цілого вечора буде можливість приступити до Таїнства покаяння або ж мати духовну розмову з отцем-проповідником чи запрошеними душпастирями.

Запрошуємо єднатися у спільній молитві та дивитися чування:
YouTube – https://bit.ly/2SajTG2
Facebook – https://bit.ly/2GfBoCn

Прохання про молитву можна записувати у коментарях під відеотрансляцією.

Ласкаво просимо усіх присутніх дотримуватися всіх карантинних вимог: одягати захисні медичні маски та зберігати соціальну дистанцію!