Особливістю цих молінь стане освячення мозаїчної ікони Матері Божої Неустанної Помочі на однойменному джерелі.

У ніч з 29 на 30 листопада в Паломницькому центрі «Симеон Лукач», що в с. Старуня, Богородчанського району, відбудуться традиційні нічні чування. Як і в попередні рази, вони пройдуть в режимі онлайн. Цього разу проповідником буде прп. о. Юстин Бойко, студит.

Традиційно нічні моління розпочнуться о 19:00 год. молитвою Вечірні. Опісля віряни також помоляться молебень, вервицю. Серед іншого в програмі чувань заплановані молитви на оздоровлення та благословення мощами нашого блаженного Симеона Лукача.

Окрім того, всі присутні візьмуть участь у молитві на новозаведеній Хресній Дорозі. Ця молитва буде супроводжуватися походом з палаючими свічками. На початку цієї молитви відбудеться освячення мозаїчної ікони Матері Божої Неустанної Помочі на однойменному джерелі.

Кульмінацією нічних чувань стане Божественна Літургія.

Кожен молитовний блок традиційно буде перериватися на цікаву науку від проповідника. Цього разу проповідником стане прп. о. Юстин Бойко, студит – Синкел у справах монашества Львівської Архиєпархії УГКЦ.

Протягом цілого вечора буде можливість приступити до Таїнства покаяння або ж духовно порозмовляти з отцем-проповідником чи запрошеними отцями.

Запрошуємо єднатися у спільній молитві та дивитися чування:

YouTube ? https://bit.ly/2SajTG2

Facebook ? https://bit.ly/2GfBoCn

Прохання про молитву можна записувати у коментарях відео-трансляцією.

Ласкаво просимо присутніх дотримуватися всіх карантинних вимог: мати захисні медичні маски та зберігати соціальну дистанцію!