«ТОЙ, ХТО ПРОЩАЄ, ТОГО ПРОСТИТЬ БОГ»

«ТОЙ, ХТО ПРОЩАЄ, ТОГО ПРОСТИТЬ БОГ»

11.03.2019

Великий піст-це особливий і важливий час у духовному житті кожної віруючої людини. Це час, коли Церква закликає своїх дітей до особливого подвигу помірності та молитви. Справжній піст необхідно поєднувати зі справами милосердя, турботою про наших ближніх, бо це цінно в очах Божих. Сиропусну неділю ми ще називаємо неділею прощення, бо в цей день, напередодні Великого посту, Господь та Церква закликають нас примиритися з нашими рідними та близькими. Для багатьох із нас попросити пробачення – надзвичайно важко. Ми зразу ж запитуємо: а у чому наша вина, чому саме ми першими повинні йти на компроміс. Виявляється, прощення – це особливе мистецтво, оскільки для того, щоб вибачити, потрібно зробити крок, подолавши особисті амбіції та гординю.
Як і кожної неділі парафіяни храму Вознесіння ГНІХ поспішають на молитву до храму. Але попри усю важливість цього дня він став особливішим для нашої парафії. Адже, саме сьогодні, стоячи на порозі Великого посту ми встановили і освятили в нашому храмі «Голгофу». В час, коли храм змінює свої світлі облачення багряними; коли богослужіння набувають покаянного характеру у храмах встановлюють «Голгофу» – символ страти Ісуса Христа через розп’яття, як епізод, що завершує страсті Христові і передує похованню та Воскресінню Христовому.

Джерело: Парафія Вознесіння

Останні новини

На Синоді Єпископів УГКЦ 2023 року ухвалено рішення додати до нашого Місяцеслова імен святих з інших Церков католицького сопричастя, що підкреслює нашу...

Сьогодні, у другу річницю російського повномасштабного вторгнення в Україну, з ініціативи Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава греко-католики по всій Україні та світу присвячують цей день посту, молитві та милостині, щоби об’єднатися у духовній боротьбі. Окрім того, цей день присвячений молитовному вшануванню усіх загиблих військових та мешканців міст та сіл у війні, яку переживаємо вже 730 днів.

Сьогодні, 7 лютого, паломники зібралися на спільну молитву у родинному селі блаженного священномученика Симеона Лукача. У Відпустовому центрі, що у Старуні, молитовно вшанували пам’ять Блаженного священномученика Петра Вергуна, пресвітера УГКЦ.

Сьогодні наша Церква відзначає велике свято, що завершує цикл Різдвяних свят – Стрітення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа.

Сьогодні, 31 січня, у Відпустовому центрі блаженного Симеона молитовно вшанували пам’ять преподобного отця Івана Боско – святого Католицької Церкви. У...

Відпустове місце у Старуні щомісяця приймає тисячі вірян, які прибувають молитися туди, де служив Блаженний Симеон Лукач. Паломники переживають особливу зустріч з Богом – у молитовних чуваннях, роздумах про Господа та участі у Святих Таїнствах. Цього місяця, 29 січня, у Відпустовому Центрі блаженного Симеона Лукача чування очолив Владика Йосафат Мощич – Єпарх Чернівецький УГКЦ.