Святкування п’ятої річниці посвяти храму Вознесіння ГНІХ

Святкування п’ятої річниці посвяти храму Вознесіння ГНІХ

30.09.2018

Осінь…це пора коли на душі стає прохолодно і просто хочеться зігрітись чиєюсь присутністю або і простим теплим словом…це стан душі коли ти не радієш але і не сумуєш…там в глибині панує невизначеність…самотність…чогось не вистачає…когось бракує поряд..ось саме в такі дні до Старуні на парафію Вознесіння ГНІХ були привезені з міста Борислава мощі святих Боніфатія, Бенедикта та Івана Массіяна.

На протязі тижня кожного дня вірні мали можливість полишивши буденні справи єднатися в молитві на Божественній літургії, підносити свої прохальні молитви до Бога за посередництвом святих під час Молебнів, випрошувати здоровя душі та тіла в часі молитов на оздоровлення.

Чисельна присутність вірних є свідченням живої віри та побожності. І Бог не забарився зі своїми дарами. На передодні праздника Воздвиження Чесного і Животаорящого Хреста Господнього, до храму завітали гості: протоієрей Іван Жук який є Архієпархіальним еклезіархом та протоієрей Іван Стефурак, директор видавництва “Нова Зоря”. Спільна молитва, добре повчальне слово, винесення хреста для вшанування, стали молитовним початком святкувань. Адже в сам день Празника до парохії завітав Архієпископ та Митрополит Кир Володимир Війтишин.

Архієрейська Божественна Літургія, пята річниця посвячення храму, ієрейські свячення стали прикрасою цього дня. Продовжуючи далі молитовну богослужбову седмицю молитемимося також за наших хворих та немічних. Чин Соборування стане підведення підсумків та завершенням того благословенного Богом осіннього, багатого на щедрі дари, святого часу.

Останні новини

На Синоді Єпископів УГКЦ 2023 року ухвалено рішення додати до нашого Місяцеслова імен святих з інших Церков католицького сопричастя, що підкреслює нашу...

Сьогодні, у другу річницю російського повномасштабного вторгнення в Україну, з ініціативи Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава греко-католики по всій Україні та світу присвячують цей день посту, молитві та милостині, щоби об’єднатися у духовній боротьбі. Окрім того, цей день присвячений молитовному вшануванню усіх загиблих військових та мешканців міст та сіл у війні, яку переживаємо вже 730 днів.

Сьогодні, 7 лютого, паломники зібралися на спільну молитву у родинному селі блаженного священномученика Симеона Лукача. У Відпустовому центрі, що у Старуні, молитовно вшанували пам’ять Блаженного священномученика Петра Вергуна, пресвітера УГКЦ.

Сьогодні наша Церква відзначає велике свято, що завершує цикл Різдвяних свят – Стрітення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа.

Сьогодні, 31 січня, у Відпустовому центрі блаженного Симеона молитовно вшанували пам’ять преподобного отця Івана Боско – святого Католицької Церкви. У...

Відпустове місце у Старуні щомісяця приймає тисячі вірян, які прибувають молитися туди, де служив Блаженний Симеон Лукач. Паломники переживають особливу зустріч з Богом – у молитовних чуваннях, роздумах про Господа та участі у Святих Таїнствах. Цього місяця, 29 січня, у Відпустовому Центрі блаженного Симеона Лукача чування очолив Владика Йосафат Мощич – Єпарх Чернівецький УГКЦ.