Осінь…це пора коли на душі стає прохолодно і просто хочеться зігрітись чиєюсь присутністю або і простим теплим словом…це стан душі коли ти не радієш але і не сумуєш…там в глибині панує невизначеність…самотність…чогось не вистачає…когось бракує поряд..ось саме в такі дні до Старуні на парафію Вознесіння ГНІХ були привезені з міста Борислава мощі святих Боніфатія, Бенедикта та Івана Массіяна.

На протязі тижня кожного дня вірні мали можливість полишивши буденні справи єднатися в молитві на Божественній літургії, підносити свої прохальні молитви до Бога за посередництвом святих під час Молебнів, випрошувати здоровя душі та тіла в часі молитов на оздоровлення.

Чисельна присутність вірних є свідченням живої віри та побожності. І Бог не забарився зі своїми дарами. На передодні праздника Воздвиження Чесного і Животаорящого Хреста Господнього, до храму завітали гості: протоієрей Іван Жук який є Архієпархіальним еклезіархом та протоієрей Іван Стефурак, директор видавництва “Нова Зоря”. Спільна молитва, добре повчальне слово, винесення хреста для вшанування, стали молитовним початком святкувань. Адже в сам день Празника до парохії завітав Архієпископ та Митрополит Кир Володимир Війтишин.

Архієрейська Божественна Літургія, пята річниця посвячення храму, ієрейські свячення стали прикрасою цього дня. Продовжуючи далі молитовну богослужбову седмицю молитемимося також за наших хворих та немічних. Чин Соборування стане підведення підсумків та завершенням того благословенного Богом осіннього, багатого на щедрі дари, святого часу.