Святкування храмового празника при парафії святих ап. Петра і Павла

Святкування храмового празника при парафії святих ап. Петра і Павла

12.07.2018

У с.Старуня на парафії святих ап. Петра і Павла святкували Храмове Свято – Верховних апостолів Петра і Павла.

Святкування розпочалось трьохденною відновою духа, щоб парафіяни мали можливість ще глибше роздумати над важливістю Святих Тайн Сповіді і Євхаристії, як результат, практично всі парафіяни на свято приступили до цих Тайн.

Опісля Божественної Літургії настоятель храму о. Ярослав Середюк привітав іменинників та всіх присутніх із святом, також відбулося вручення пам‘ятних медалей до 125 ліття свщ. Симеона Лукача.

На завершення всі побачили виступ дітей – учасників літнього церковного табору ну і звичайно солодкий стіл.
Дякуємо всім за спільно пережите свято!!!!

Останні новини

На Синоді Єпископів УГКЦ 2023 року ухвалено рішення додати до нашого Місяцеслова імен святих з інших Церков католицького сопричастя, що підкреслює нашу...

Сьогодні, у другу річницю російського повномасштабного вторгнення в Україну, з ініціативи Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава греко-католики по всій Україні та світу присвячують цей день посту, молитві та милостині, щоби об’єднатися у духовній боротьбі. Окрім того, цей день присвячений молитовному вшануванню усіх загиблих військових та мешканців міст та сіл у війні, яку переживаємо вже 730 днів.

Сьогодні, 7 лютого, паломники зібралися на спільну молитву у родинному селі блаженного священномученика Симеона Лукача. У Відпустовому центрі, що у Старуні, молитовно вшанували пам’ять Блаженного священномученика Петра Вергуна, пресвітера УГКЦ.

Сьогодні наша Церква відзначає велике свято, що завершує цикл Різдвяних свят – Стрітення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа.

Сьогодні, 31 січня, у Відпустовому центрі блаженного Симеона молитовно вшанували пам’ять преподобного отця Івана Боско – святого Католицької Церкви. У...

Відпустове місце у Старуні щомісяця приймає тисячі вірян, які прибувають молитися туди, де служив Блаженний Симеон Лукач. Паломники переживають особливу зустріч з Богом – у молитовних чуваннях, роздумах про Господа та участі у Святих Таїнствах. Цього місяця, 29 січня, у Відпустовому Центрі блаженного Симеона Лукача чування очолив Владика Йосафат Мощич – Єпарх Чернівецький УГКЦ.