Спільнота “Діти Симеона” побували в Стародавньому Галичі

Спільнота “Діти Симеона” побували в Стародавньому Галичі

28.09.2019

Про цю духовну подорож ми з дітьми мріяли віддавна, але 28 вересня Господь нарешті зволив нам вирушити в дорогу, благословив нас прекрасною теплою осінньою дниною, міцним здоров’ям та добрими наставниками Вікторією та Дмитром.

Стародавній Крилос вітав Ластівецьку дітвору, учасників спільноти “Діти Симеона”, малих парафіян храму св.апп.Петра і Павла. Всі діти приступили до святих тайн, і це найбільше благо, яким ми могли скористатися, ще раз дякуємо Богу за цю ласку!

Дорогою відвідали Галицький національний природний парк, Центр реабілітації диких тварин, погуляли, потанцювали, пригостилися смачним обідом на природі і задоволені, додому, до рідної Старуні!

Останні новини

Сьогодні, у другу річницю російського повномасштабного вторгнення в Україну, з ініціативи Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава греко-католики по всій Україні та світу присвячують цей день посту, молитві та милостині, щоби об’єднатися у духовній боротьбі. Окрім того, цей день присвячений молитовному вшануванню усіх загиблих військових та мешканців міст та сіл у війні, яку переживаємо вже 730 днів.

Сьогодні, 7 лютого, паломники зібралися на спільну молитву у родинному селі блаженного священномученика Симеона Лукача. У Відпустовому центрі, що у Старуні, молитовно вшанували пам’ять Блаженного священномученика Петра Вергуна, пресвітера УГКЦ.

Сьогодні наша Церква відзначає велике свято, що завершує цикл Різдвяних свят – Стрітення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа.

Сьогодні, 31 січня, у Відпустовому центрі блаженного Симеона молитовно вшанували пам’ять преподобного отця Івана Боско – святого Католицької Церкви. У...

Відпустове місце у Старуні щомісяця приймає тисячі вірян, які прибувають молитися туди, де служив Блаженний Симеон Лукач. Паломники переживають особливу зустріч з Богом – у молитовних чуваннях, роздумах про Господа та участі у Святих Таїнствах. Цього місяця, 29 січня, у Відпустовому Центрі блаженного Симеона Лукача чування очолив Владика Йосафат Мощич – Єпарх Чернівецький УГКЦ.

У п’ятницю, 26 січня, студенти Івано-Франківської духовної семінарії ім. свщмч. Йосафата завітали на молитву до Відпустового центру блаженного священномученика Симеона...