Семінар музичних керівників та вихователів дошкільних навчальних закладів в Ластівецькому НВК.

Семінар музичних керівників та вихователів дошкільних навчальних закладів в Ластівецькому НВК.

12.04.2019

12 квітня  у Центрі паломника «Симеон Лукач» вітали шанованих гостей. Цього разу це учасники семінару музичних керівників та вихователів дошкільних навчальних закладів Богородчанського району на чолі з методистом районного відділу освіти Іриною Семенишин. Традиційно за їх здоров’я та всякі прошення у церкві св.апп. Петра і Павла відправлено молебень  до Блаженного, благословення мощами Святого та помазання єлеєм, слово пароха о. Ярослава Середюка та екскурсія Музеєм. Завжди приємно усвідомлювати, що люди відчувають потребу відвідати місце особливого пошанування священомученика Симеона Лукача, визнають Його неоціненний вклад  в духовний розвиток  громади села Старуня. Ще один коротенький запис в Книзі життєпису Музею, пам’ятні фото та сподівання того, що ця зустріч на Богом благословенній землі залишила слід в серці людей, які виявили таке бажання та отримали ласку сьогодні торкнутися частинки Святого, котрий змінює життя людей, які віддають себе під Його опіку!

Останні новини

На Синоді Єпископів УГКЦ 2023 року ухвалено рішення додати до нашого Місяцеслова імен святих з інших Церков католицького сопричастя, що підкреслює нашу...

Сьогодні, у другу річницю російського повномасштабного вторгнення в Україну, з ініціативи Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава греко-католики по всій Україні та світу присвячують цей день посту, молитві та милостині, щоби об’єднатися у духовній боротьбі. Окрім того, цей день присвячений молитовному вшануванню усіх загиблих військових та мешканців міст та сіл у війні, яку переживаємо вже 730 днів.

Сьогодні, 7 лютого, паломники зібралися на спільну молитву у родинному селі блаженного священномученика Симеона Лукача. У Відпустовому центрі, що у Старуні, молитовно вшанували пам’ять Блаженного священномученика Петра Вергуна, пресвітера УГКЦ.

Сьогодні наша Церква відзначає велике свято, що завершує цикл Різдвяних свят – Стрітення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа.

Сьогодні, 31 січня, у Відпустовому центрі блаженного Симеона молитовно вшанували пам’ять преподобного отця Івана Боско – святого Католицької Церкви. У...

Відпустове місце у Старуні щомісяця приймає тисячі вірян, які прибувають молитися туди, де служив Блаженний Симеон Лукач. Паломники переживають особливу зустріч з Богом – у молитовних чуваннях, роздумах про Господа та участі у Святих Таїнствах. Цього місяця, 29 січня, у Відпустовому Центрі блаженного Симеона Лукача чування очолив Владика Йосафат Мощич – Єпарх Чернівецький УГКЦ.