Про що треба пам’ятати, щоб подолати страх перед сповіддю?

Про що треба пам’ятати, щоб подолати страх перед сповіддю?

06.10.2021

Ісус сказав святій Фаустині, що очікує у конфесіоналі на кожного, щоб вилити на грішників своє милосердя. 

Часто ми неохоче йдемо до сповіді, бо нам здається, що все, що ми робимо — це розповідаємо священникові про свої гріхи. Ця думка може змусити нас боятися сповіді, бо ми не хочемо відкривати свої гріхи іншій людині.

Але насправді сповідатися — це прийти до Ісуса, який особисто присутній під час сповіді.

У 30-х роках ХХ століття свята Фаустина мала приватне об’явлення, під час якого Ісус розповів їй, що насправді відбувається у конфесіоналі.

«Сьогодні Господь сказав мені: “Дочко, коли ти йдеш до сповіді, до цього джерела Мого милосердя, Кров і вода, що випливають з Мого Серця, стікають на твою душу і очищують її. Щоразу, коли йдеш до сповіді, повністю і з великою довірою занурюйся у Моє милосердя, щоб Я міг вилити щедрість благодаті на твою душу. Коли ти наближаєшся до конфесіоналу, знай: Я сам чекаю там на тебе. Я прихований за священником, але Я особисто дію в твоїй душі. Тут нещастя душі зустрічається з Богом Милосердя. Скажи іншим душам, що з цього джерела милосердя душі черпають благодать лише за допомогою чаші довіри. Якщо їхня довіра велика, Моїй щедрості немає меж. Потік благодаті переповнює смиренні душі. Горді ж завжди залишаються у злиднях та біді, тому що Моя благодать відвертається від них до смиренних душ».

Цей образ Ісуса, що чекає на нас у конфесіоналі — це той образ, який нам потрібно запалити у своїй свідомості. Коли ми підходимо до священника, ми насправді наближаємось до Ісуса, благаючи Його помилувати нашу душу.

Добра новина полягає у тому, що Ісус понад усе бажає огорнути нас милосердям і простити наші гріхи. Якщо у вас виникають проблеми з тим, щоб піти до сповіді, пам’ятайте, що ви збираєтеся не до священника, а до Ісуса Христа.

Джерело: CREDO

Останні новини

На Синоді Єпископів УГКЦ 2023 року ухвалено рішення додати до нашого Місяцеслова імен святих з інших Церков католицького сопричастя, що підкреслює нашу...

Сьогодні, у другу річницю російського повномасштабного вторгнення в Україну, з ініціативи Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава греко-католики по всій Україні та світу присвячують цей день посту, молитві та милостині, щоби об’єднатися у духовній боротьбі. Окрім того, цей день присвячений молитовному вшануванню усіх загиблих військових та мешканців міст та сіл у війні, яку переживаємо вже 730 днів.

Сьогодні, 7 лютого, паломники зібралися на спільну молитву у родинному селі блаженного священномученика Симеона Лукача. У Відпустовому центрі, що у Старуні, молитовно вшанували пам’ять Блаженного священномученика Петра Вергуна, пресвітера УГКЦ.

Сьогодні наша Церква відзначає велике свято, що завершує цикл Різдвяних свят – Стрітення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа.

Сьогодні, 31 січня, у Відпустовому центрі блаженного Симеона молитовно вшанували пам’ять преподобного отця Івана Боско – святого Католицької Церкви. У...

Відпустове місце у Старуні щомісяця приймає тисячі вірян, які прибувають молитися туди, де служив Блаженний Симеон Лукач. Паломники переживають особливу зустріч з Богом – у молитовних чуваннях, роздумах про Господа та участі у Святих Таїнствах. Цього місяця, 29 січня, у Відпустовому Центрі блаженного Симеона Лукача чування очолив Владика Йосафат Мощич – Єпарх Чернівецький УГКЦ.