Працівники Богородчанського парафіяльного осередку «Карітас» молилися в Центрі паломника «Симеон Лукач»

Працівники Богородчанського парафіяльного осередку «Карітас» молилися в Центрі паломника «Симеон Лукач»

23.12.2020

У вівторок, 22 грудня, на свято Зачаття Пресвятої Богородиці св. Анною, молодь, батьки та працівники парафіяльного осередку «Карітас» – «Ти не один» відвідали Центр Паломника “Симеон Лукач” УГКЦ, що в с. Старуня, Богородчанського району. 

Спільно з парафіянами церкви святих апостолів Петра і Павла молилися Хресну Дорогу та дякували Господу Богу за всі ласки і щедроти, за кожен прожитий день в цьому році, за зустрічі та зроблену спільну працю. Молитву провадив адміністратор парафії о. Ярослав Середюк.

Наука отця Ярослава Середюка його настанови та щирі поради, слова, які торкнулись глибини серця, навертали сльози на очі вірян, а душа відкривалась до добра та слідування Божих заповідей.

Позитивним завершенням поїздки стала зимова фотосесія на фоні чарівних Карпат та смачний обід в кав’ярні.

«Дякуємо вам, наша чудова молодь, наші відповідальні батьки, за те, що незважаючи на складну ситуацію, на всі проблеми та негаразди, ми маємо можливість зустрічатись з вами, спільно проводити час, мандрувати та досягати нових вершин», – висловили слова вдячності прочани.

Останні новини

Спільна молитва тисяч прочан, глибокі роздуми над словом Божим, прийняття Святих Таїнств та метаноя сердець – так проходили традиційні чування...

На Синоді Єпископів УГКЦ 2023 року ухвалено рішення додати до нашого Місяцеслова імен святих з інших Церков католицького сопричастя, що підкреслює нашу...

Сьогодні, у другу річницю російського повномасштабного вторгнення в Україну, з ініціативи Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава греко-католики по всій Україні та світу присвячують цей день посту, молитві та милостині, щоби об’єднатися у духовній боротьбі. Окрім того, цей день присвячений молитовному вшануванню усіх загиблих військових та мешканців міст та сіл у війні, яку переживаємо вже 730 днів.

Сьогодні, 7 лютого, паломники зібралися на спільну молитву у родинному селі блаженного священномученика Симеона Лукача. У Відпустовому центрі, що у Старуні, молитовно вшанували пам’ять Блаженного священномученика Петра Вергуна, пресвітера УГКЦ.

Сьогодні наша Церква відзначає велике свято, що завершує цикл Різдвяних свят – Стрітення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа.

Сьогодні, 31 січня, у Відпустовому центрі блаженного Симеона молитовно вшанували пам’ять преподобного отця Івана Боско – святого Католицької Церкви. У...