Протягом року молоді хлопці і дівчата навчалися у Школі Християнського Аніматора, де здобували як теоретичні, так і практичні навички. Проте настав час, коли варто застосувати свої знання і навички у житті.
Команда з 22-ох аніматорів виїхала 17 травня на виїзну зустріч, до села Старуня, де допізна готувала одноденну програму для дітей з усього села. Вранці наступного дня погодні умови бажали очікувати гіршого. Та під час ранкової Служби Божої, яку очолив отець Ярослав Середюк, команда аніматорів разом з парафіянами молилися за сприятливу погоду, їхні молитви були почуті й на завершення Літургії, через вікна храму пробилися промінці сонця, які підняли настрій усіх присутніх.
Табір розпочався з молитви, що може піти не так? Натхненні, повні сил та ентузіазму аніматори на чолі з дияконом Богданом Сабалом, братом Василем Кінахом і Софією Дубовик почали одноденний табір. Близько сотні дітей весело і активно відпочивали з Богом. Програма була насичена запальними бансами, руханками, цікавою катехизацією, веселими піснями, масштабними іграми. Головною темою табору була «СІМ’Я», присвячена року сім’ї. Саме тому біля парафії діти «посадили» АЛЕЮ ЛЮБОВІ, яка символізувала одну велику сім’ю у Христі. Діти писали на серцях що для них означає слово «МАМА», «ТАТО» і «БОГ» та за що вони їх люблять.
Цілий день Бог дарував хорошу погоду рівно до завершення табору, бо в 15:01 вже почав падати дощ. Бог справді все врахував, щоб могли весело з Ним провести час діти, яких надзвичайно вразив табір, бо з усмішками на обличчі і дякуючи Богу за день повернулися до дому.
Стаття: бр. Василь Кінах, семінарист IV курсу ІФДС