Центр паломника «Симеон Лукач», що в с. Старуня, Богородчанського району, всього за кілька років перетворився із звичайного села на справжню духовну окрасу цілого передкарпатсього регіону. Трохи більше десяти років минуло, як сюди, з благословення Митрополита Володимира Війтишина, передали мощі, мабуть, найславнішого мешканця Старуні блаженного священномученика УГКЦ Владики Симеона Лукача.

Повернення Симеона на батьківщину – стало початком розвитку цілого паломницького комплексу, який присвячений не тільки йому, але й усій підпільній греко-католицькій церкві, «Церкві-мучениці», яка порівняно недавно отримала свободу, а значить – можливість розвиватися та творити.

За цей час, в Центрі паломника постав музей «Блаженного Симеона та підпільної УГКЦ», а також величава Хресна Дорога, окрасою якої стало джерело Матері Божої Неустанної Помочі та унікальний металевий хрест.

Активно розвивається Центр і в медіа-просторі, адже сьогодні, як сказав Біл Гейтс, якщо нас немає в Google – нас не існує. До вже наявних нам інтернет-ресурсів: офіційного веб-сайту, сторінок у мережі Facebook, Instagram та YouTube, сьогодні ми раді презентувати Вам і друковане слово, яке отримало формат глянцю та вже є в храмі святих апостолів Петра і Павла, в с. Старуня.

Це 24-ох сторінковий журнал, в якому окрім новин з Центру паломника, планів та анонсів, Ви також знайдете цікаві та корисні роздуми, поради та тематичні рубрики. Згідно задуму, видання має виходити щомісяця, щоби кожен прочанин міг взяти його із собою додому та поповнити свою домашню бібліотеку.

«Слово Симеона», а саме так називається наш офіційний Вісник Центу паломника, – це продовження справи нашого блаженного покровителя у спосіб, який зручний кожному. В ньому Ви завжди знайдете щось цікаве та не типове, а також поглибите свої знання через такі рубрики як «Корисно знати» чи «Порадня». Віримо, що журнал Вам сподобається і Ви будете активно його читати.

Вісник «Слово Симеона» можна придбати в храмі святих апостолів Петра і Павла (вартість – 100 грн).

Ви також можете отримати електронну версію видання. Для цього слід написати нам на електронну пошту – svmlukach@gmail.com та здійснити оплату (вартість – 50 грн) на картку – https://send.monobank.ua/jar/9fimT5Kpmr

Дякуємо всім нашим читачам та паломниками, а також усім, хто й сьогодні хоче чути та читати «Слово Симеона».

Нехай благословить Вас Господь!

о. Володимир Лукашевський, редактор