Перша Сповідь та Урочисте Святе Причастя

Перша Сповідь та Урочисте Святе Причастя

09.06.2019

Дякую Тобі, мій Боже,
За цей святий день,
Що сьогодні завітав Ти
До Своїх дітей.
Ти Сам щедрою рукою
Всіх нас тут благослови,
І усяке лихо й горе
Від нас, Боже, відверни.
Радість велика у наших серцях:
Гостя із неба вітаємо так.
Для втіхи і щастя границь нема,
Бо з нами радіє уся Старунська земля!


Урочисте Перше Причастя наших ластів’ят, учнів 3 класу, зібрало батьківську громаду у рідному храмі Верховних апостолів Петра і Павла сьогодні! До цієї події готувалися цілий рік: вивчали молитви, пізнавали Божу науку в катехитичній школі, з уст отця Ярослава Середюка та любої вчительки Аннюк Галини Федорівни. Такі красиві, розумні, майже дорослі приступили до святих тайн 12 дітей Божих! А нам особливо приємно, що їх батьки, такі сучасні і свідомі, відмовилися від повітряних кульок, приєдналися до Всеукраїнської акції “Посади дерево” і презентували своїй школі два молоді деревця туї на згадку про цей день! Дякуємо щиро! 


А вас, діти, вітаємо і бажаємо протягом всього життя пронести у своєму серці ту Господню любов і його Благословення. Дякуйте Богові, що дарував вам життя. Завжди слухайте Його і своє серце, робіть діла за совістю, звертайтеся до Господа за порадою, і Він допоможе усюди! 

Останні новини

Сьогодні, у другу річницю російського повномасштабного вторгнення в Україну, з ініціативи Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава греко-католики по всій Україні та світу присвячують цей день посту, молитві та милостині, щоби об’єднатися у духовній боротьбі. Окрім того, цей день присвячений молитовному вшануванню усіх загиблих військових та мешканців міст та сіл у війні, яку переживаємо вже 730 днів.

Сьогодні, 7 лютого, паломники зібралися на спільну молитву у родинному селі блаженного священномученика Симеона Лукача. У Відпустовому центрі, що у Старуні, молитовно вшанували пам’ять Блаженного священномученика Петра Вергуна, пресвітера УГКЦ.

Сьогодні наша Церква відзначає велике свято, що завершує цикл Різдвяних свят – Стрітення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа.

Сьогодні, 31 січня, у Відпустовому центрі блаженного Симеона молитовно вшанували пам’ять преподобного отця Івана Боско – святого Католицької Церкви. У...

Відпустове місце у Старуні щомісяця приймає тисячі вірян, які прибувають молитися туди, де служив Блаженний Симеон Лукач. Паломники переживають особливу зустріч з Богом – у молитовних чуваннях, роздумах про Господа та участі у Святих Таїнствах. Цього місяця, 29 січня, у Відпустовому Центрі блаженного Симеона Лукача чування очолив Владика Йосафат Мощич – Єпарх Чернівецький УГКЦ.

У п’ятницю, 26 січня, студенти Івано-Франківської духовної семінарії ім. свщмч. Йосафата завітали на молитву до Відпустового центру блаженного священномученика Симеона...