В рамках традиційної прощі вірних Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ до Центру паломника «Симеон Лукач», яка відбулася цими вихідними, діти з особливими потребами зі спільноти «Діти Ісуса», молилися в Старуні.

Разом зі своїм духівником о. Іваном Стефураком діти взяли участь у недільній програмі прощі – Архієрейській Божественній Літургії та освяченні святинь.

Після Архієрейської Літургії, юних вірян привітав та поблагословив Митрополит Володимир.

Представляючи спільноту, о. Іван Стефурак зазначив, що при кожному паломницькому центрі велика увага присвячується людям з особливими можливостями. Нерідко там Господь творить чуда і зцілення.

За словами о. Івана, Центр паломника «Симеон Лукач» діє порівняно недовго, але, враховуючи темпи, як усе швидко розвивається – це вже перше чудо, яке за благословенням Блаженного Симеона тут відбувається. Віримо, що Господь за заступництвом свого вірного слуги незабаром здійснить і різні чудесні зцілення. А нам важливо, щоб такі особливі місця згуртовували осіб з особливими можливостями, які нерідко опиняються забутими суспільством.

«Градус доброти і гуманності суспільства якраз визначається відношенням до таких особливих діток і осіб з особливими потребами та похилих віком», – наголосив о. Іван Стефурак.

Загалом, участь у прощі взяло 35 осіб зі спільноти «Діти Ісуса». Усі вони щонеділі о 9.30 зустрічаються в Катехитичному центрі Архікатедрального і Митрополичого собору Воскресіння Христового м. Івано-Франківська.