Не гаємо часу, готуємося до Христового Воскресіння разом!

Не гаємо часу, готуємося до Христового Воскресіння разом!

21.04.2019

Сьогодні на занятті катехитичної школи говорили про тредій дар Святого Духа – Раду: яка вона буває, хто більше грішить, той хто радить, чи той, хто виконує.
Святий, який славився цим даром, Макарій Єгипетський. Якось, коли один юнак попросив у св. Макарія духовної науки, той сказав йому піти на цвинтар і ганити небіжчиків, а потім хвалити їх. Коли юнак виконав це, Макарій запитав, що йому відповіли мертві.
– Не відповіли ні на ганьбу, ні на похвалу, – відповів юнак.
– Тепер іди, – сказав св. Макарій, – і хай тебе не зворушує ні зневага, ні хвальба. Як умреш для світу і для себе самого, почнеш жити для Христа.
Ось така повчальна історія, дорогі друзі!
І ще улюблена частина дітей – сувенір власними руками на згадку про день Божої науки. Сьогодні це були курчатка, якими можна прикрасити Великодній кошик. Не гаємо часу, готуємося до Христового Воскресіння разом!

Останні новини

На Синоді Єпископів УГКЦ 2023 року ухвалено рішення додати до нашого Місяцеслова імен святих з інших Церков католицького сопричастя, що підкреслює нашу...

Сьогодні, у другу річницю російського повномасштабного вторгнення в Україну, з ініціативи Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава греко-католики по всій Україні та світу присвячують цей день посту, молитві та милостині, щоби об’єднатися у духовній боротьбі. Окрім того, цей день присвячений молитовному вшануванню усіх загиблих військових та мешканців міст та сіл у війні, яку переживаємо вже 730 днів.

Сьогодні, 7 лютого, паломники зібралися на спільну молитву у родинному селі блаженного священномученика Симеона Лукача. У Відпустовому центрі, що у Старуні, молитовно вшанували пам’ять Блаженного священномученика Петра Вергуна, пресвітера УГКЦ.

Сьогодні наша Церква відзначає велике свято, що завершує цикл Різдвяних свят – Стрітення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа.

Сьогодні, 31 січня, у Відпустовому центрі блаженного Симеона молитовно вшанували пам’ять преподобного отця Івана Боско – святого Католицької Церкви. У...

Відпустове місце у Старуні щомісяця приймає тисячі вірян, які прибувають молитися туди, де служив Блаженний Симеон Лукач. Паломники переживають особливу зустріч з Богом – у молитовних чуваннях, роздумах про Господа та участі у Святих Таїнствах. Цього місяця, 29 січня, у Відпустовому Центрі блаженного Симеона Лукача чування очолив Владика Йосафат Мощич – Єпарх Чернівецький УГКЦ.