Молитва подружжя

Молитва подружжя

16.09.2018

Боже, безкінечний у величі, який створив нас на свою подобу, допоможи нам помічати подібність до Тебе і шанувати одне одного. Любове незрозуміла, яка у своєму Синові полюбила нас до кінця, відновлюй у нас любов, яку ми присягали перед Твоїм вівтарем, щоб вона у нас не згасала і не слабшала, щоб ми, кохаючи одне одного, кожного дня шукали Твою волю.

Боже, вірний у своїх обітницях, Боже вічний і незмінний, зміцнюй наше слово подружньої вірності, щоб слабкість нас не перемогла, щоб небезпеки нас не здолали, але щоб у нашому союзі сяяла вірність на Твою славу. Амінь.

З молитовника “Щоденно з Богом”

Останні новини

Спільна молитва тисяч прочан, глибокі роздуми над словом Божим, прийняття Святих Таїнств та метаноя сердець – так проходили традиційні чування...

На Синоді Єпископів УГКЦ 2023 року ухвалено рішення додати до нашого Місяцеслова імен святих з інших Церков католицького сопричастя, що підкреслює нашу...

Сьогодні, у другу річницю російського повномасштабного вторгнення в Україну, з ініціативи Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава греко-католики по всій Україні та світу присвячують цей день посту, молитві та милостині, щоби об’єднатися у духовній боротьбі. Окрім того, цей день присвячений молитовному вшануванню усіх загиблих військових та мешканців міст та сіл у війні, яку переживаємо вже 730 днів.

Сьогодні, 7 лютого, паломники зібралися на спільну молитву у родинному селі блаженного священномученика Симеона Лукача. У Відпустовому центрі, що у Старуні, молитовно вшанували пам’ять Блаженного священномученика Петра Вергуна, пресвітера УГКЦ.

Сьогодні наша Церква відзначає велике свято, що завершує цикл Різдвяних свят – Стрітення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа.

Сьогодні, 31 січня, у Відпустовому центрі блаженного Симеона молитовно вшанували пам’ять преподобного отця Івана Боско – святого Католицької Церкви. У...