Наші ластів’ята сьогодні стали учасниками третього регіонального молодіжного фестивалю української духовної сучасної пісні та поезії “Під небом Господнім”, який проходив у будинку культури селища Солотвин.

Це була для нас велика честь відкривати концерт композицією “Величаю Тебе, Боже”, яку виконує шкільний хор під акомпанемент скрипки музичного керівника Печарської Ірини.

Чудовий номер – духовний флешмоб “Любові краплинку” у виконанні вихованців катехитичної школи Центру паломника “Симеон Лукач” під керівництвом Катрич Мирослави Тарасівни став яскравим завершенням заходу, а потім вручення дипломів, солодких подарунків, слово подяки і назад до любого села Старуні.

Трохи втомлені, але дуже задоволені виступом, що так талановито і натхненно презентували свою найкращу Ластівецьку школу, рідну парафію св.апп. Петра і Павла, своїх вчителів, духовних наставників та батьків, які щиро вболівають за дітей.

Хочемо подякувати сьогодні сільському голові Івану Мосюку та братам Василю і Сергію Чуфусам за сприяння та допомогу, що так комфортно і безпечно їхали, а головне щасливо повернулися додому. Знаємо напевно, що то рука Божа і постійна опіка Блаженного Симеона Лукача над нами, поклін і хвала навіки, що провадять нас своїми дорогами!

Повідомив: Тарас Глодан