Ластів’ята слухають Слово Боже

Ластів’ята слухають Слово Боже

06.10.2018

І знову наші ластів’ята у Церкві св. Апостолів Петра та Павла, що знаходиться на території центру паломника “Симеон Лукач”, слухають Слово Боже з вуст дуже хорошого, розумного, веселого юнака, семінариста духовної семінарії Дмитра Белея та чудової дівчини, що вже так їм полюбилася, Вікторії Гуринович.

З нетерпінням чекають суботи, аби послухати духовні науки, повеселитися, ще раз зустрітися зі своїми друзями та скуштувати солодкі гостинці.

Одним словом, часу ми не гайнуємо.

Повідомила: Мирослава Катрич

 

Останні новини

Спільна молитва тисяч прочан, глибокі роздуми над словом Божим, прийняття Святих Таїнств та метаноя сердець – так проходили традиційні чування...

На Синоді Єпископів УГКЦ 2023 року ухвалено рішення додати до нашого Місяцеслова імен святих з інших Церков католицького сопричастя, що підкреслює нашу...

Сьогодні, у другу річницю російського повномасштабного вторгнення в Україну, з ініціативи Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава греко-католики по всій Україні та світу присвячують цей день посту, молитві та милостині, щоби об’єднатися у духовній боротьбі. Окрім того, цей день присвячений молитовному вшануванню усіх загиблих військових та мешканців міст та сіл у війні, яку переживаємо вже 730 днів.

Сьогодні, 7 лютого, паломники зібралися на спільну молитву у родинному селі блаженного священномученика Симеона Лукача. У Відпустовому центрі, що у Старуні, молитовно вшанували пам’ять Блаженного священномученика Петра Вергуна, пресвітера УГКЦ.

Сьогодні наша Церква відзначає велике свято, що завершує цикл Різдвяних свят – Стрітення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа.

Сьогодні, 31 січня, у Відпустовому центрі блаженного Симеона молитовно вшанували пам’ять преподобного отця Івана Боско – святого Католицької Церкви. У...