Коли я сказав „так“, моє життя у мить змінилося назавжди. Цей момент я пам’ятатиму вічно. В цю мить моє життя офіційно закінчилося. І ось чому…

Шлюб — це прекрасно

Шлюб — це щось прекрасне. Він наповнений насолодою, надприродною любов’ю і богонатхненною пристрастю, яку можна відчувати лише через свідомий потяг. Це одне з найпривабливіших творінь Бога, наповнене незабутніми моментами і неминучим досвідом пізнання.

Шлюб назавжди змінив мій погляд на життя. Він став найкращим уроком, який навчив мене як позбутися егоїзму, а натомість стати терплячим і розуміючим. Ці обручки означають для мене значно більше ніж свідоцтво про шлюб, вони означають життєвий шлях любові, поваги і пошани. У той момент, коли я сказав „так“, я перестав був самотнім. „Моє“ життя офіційно завершилося, а „наше“ офіційно почалося. Життя — це тепер уже не просто про мене, а тепер життя — це про нас. Це були надзвичайні переживання!

„Й обоє будуть одним тілом; тому вже не двоє, лише – одне тіло. “ (Марка 10: 8)

Служи тому, кого любиш

Є щось надзвичайне в тому, щоб прожити життя, присвячене служінню тому, кого любиш. Сімейне життя не крутиться довкола лише моїх цілей і мрій. Приймаючи рішення, кожен повинен враховувати думку свого чоловіка чи дружини. Якщо це не приносить блага сім’ї в цілому, тоді що може бути в цьому доброго?

Дозвольте двом стати одним цілим і припиніть життя егоїзму. Настав час закінчити МОЄ життя і почати НАШЕ. Живіть життя разом, а не окремо. У здоровому шлюбі для багато чого є місце , але там немає місця для егоїзму.

Джерело: ДивенСвіт