Дорогі наші читачі! Господь дарував ласку прожити в мирі цю днину, а ми сьогодні знову збираємо для Божої науки дітвору. Надворі березень, вирує природа, то ж розпочинаємо цикл весняної катехизації, адже відчуваємо, що час Великого посту вже близький. Так приємно спостерігати як діти ведуть за руку своїх молодших братчиків та сестричок, гостей чи просто друзів, адже знають, що катехитична школа парафії св.апп. Петра і Павла “Діти Симеона” радо вітає усіх, хто бажає вчитися, молитися, практикувати християнську науку та просто добре провести час.
Наші наставники брат Дмитро та Вікторія дуже зріднилися з дітьми, щоразу ретельно готуються, щоб заняття було цікаве, а головне запам’яталося і дало результат, кріпило у вірі та гуртувало їх вихованців, адже вони майбутнє, наших родин, школи, парафії та й усього села.
Вразила мене сьогодні одна духовна вправа, коли діти розфарбовували долоні в улюблені кольори, залишали свій відбиток на білому папері і казали, від чого бажають відмовитися на час посту, щоб бути ближчими з Богом. А ми, дорослі? Треба подумати…