Катехитична школа єднає дітвору Ластівець для Божої науки!

Катехитична школа єднає дітвору Ластівець для Божої науки!

24.02.2019

Зима не бариться, притрусило сніжком, мороз щипає за щічки, та ніщо не злякає наших ластів’ят, дітей парафії св.апп. Петра і Павла, які лютневого ранку в суботу біжать до катехитичної школи.

Сьогоднішня наука від брата Дмитра про Великий піст, як приготуватися духовно, як молитися, як практикувати добро, милосердя, послух та любов до ближнього. З уст щирого і хорошого наставника, друга усі слова, настанови, поради торкають дитячих сердець. А ці кумедні весели овечки, зроблені своїми руками, з допомогою нашої дорогої Вікторії!

До речі, діти вже вивчили покаянну молитву святого Єфрема на час посту, а чи знаєте її ви?

Повідомила: Мирослава Катрич

Останні новини

На Синоді Єпископів УГКЦ 2023 року ухвалено рішення додати до нашого Місяцеслова імен святих з інших Церков католицького сопричастя, що підкреслює нашу...

Сьогодні, у другу річницю російського повномасштабного вторгнення в Україну, з ініціативи Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава греко-католики по всій Україні та світу присвячують цей день посту, молитві та милостині, щоби об’єднатися у духовній боротьбі. Окрім того, цей день присвячений молитовному вшануванню усіх загиблих військових та мешканців міст та сіл у війні, яку переживаємо вже 730 днів.

Сьогодні, 7 лютого, паломники зібралися на спільну молитву у родинному селі блаженного священномученика Симеона Лукача. У Відпустовому центрі, що у Старуні, молитовно вшанували пам’ять Блаженного священномученика Петра Вергуна, пресвітера УГКЦ.

Сьогодні наша Церква відзначає велике свято, що завершує цикл Різдвяних свят – Стрітення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа.

Сьогодні, 31 січня, у Відпустовому центрі блаженного Симеона молитовно вшанували пам’ять преподобного отця Івана Боско – святого Католицької Церкви. У...

Відпустове місце у Старуні щомісяця приймає тисячі вірян, які прибувають молитися туди, де служив Блаженний Симеон Лукач. Паломники переживають особливу зустріч з Богом – у молитовних чуваннях, роздумах про Господа та участі у Святих Таїнствах. Цього місяця, 29 січня, у Відпустовому Центрі блаженного Симеона Лукача чування очолив Владика Йосафат Мощич – Єпарх Чернівецький УГКЦ.