Гості з Виноградівщини відвідали центр паломника “Симеон Лукач”

Гості з Виноградівщини відвідали центр паломника “Симеон Лукач”

17.11.2018

Гості з Виноградівщини, Закарпатської області, освітяни, педагоги, представники профспілки відвідали наше чудове село і рідну школу.

Цього разу голова районної організації профспілки працівників освіти Іван Кіф’як вирішив показати колегам із Закарпаття ще одну духовну оазу нашого краю – гості побували на малій батьківщині блаженного Симеона Лукача.

“Хлібом у нас зустрічають гостей”, – скажуть діти спільноти Симеона Лукача на порозі музею. А згодом традиційно слово отця Ярослава Середюка та огляд експозицій музею, молитва та благословення мощами Святого. Школа наша вітала хороших людей святковим концертом, де ми звісно презентували себе якнайкраще! На завершення турнір з волейболу. шашки, настільний теніс.Як все було – у нашому фотозвіті, а новину про цю подію можна буде прочитати у свіжому номері часопису “Слово народу”, адже його редактор, наш добрий друг #МихайлоЗахарчук, радо прийняв запрошення до Ластівець, аби рознести добре слово, теплий спогад про цей день на теренах району.

Повідомила Мирослава Катрич

Останні новини

Сьогодні, у другу річницю російського повномасштабного вторгнення в Україну, з ініціативи Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава греко-католики по всій Україні та світу присвячують цей день посту, молитві та милостині, щоби об’єднатися у духовній боротьбі. Окрім того, цей день присвячений молитовному вшануванню усіх загиблих військових та мешканців міст та сіл у війні, яку переживаємо вже 730 днів.

Сьогодні, 7 лютого, паломники зібралися на спільну молитву у родинному селі блаженного священномученика Симеона Лукача. У Відпустовому центрі, що у Старуні, молитовно вшанували пам’ять Блаженного священномученика Петра Вергуна, пресвітера УГКЦ.

Сьогодні наша Церква відзначає велике свято, що завершує цикл Різдвяних свят – Стрітення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа.

Сьогодні, 31 січня, у Відпустовому центрі блаженного Симеона молитовно вшанували пам’ять преподобного отця Івана Боско – святого Католицької Церкви. У...

Відпустове місце у Старуні щомісяця приймає тисячі вірян, які прибувають молитися туди, де служив Блаженний Симеон Лукач. Паломники переживають особливу зустріч з Богом – у молитовних чуваннях, роздумах про Господа та участі у Святих Таїнствах. Цього місяця, 29 січня, у Відпустовому Центрі блаженного Симеона Лукача чування очолив Владика Йосафат Мощич – Єпарх Чернівецький УГКЦ.

У п’ятницю, 26 січня, студенти Івано-Франківської духовної семінарії ім. свщмч. Йосафата завітали на молитву до Відпустового центру блаженного священномученика Симеона...