У першу п’ятницю Великого Посту, 19 березня, в нашому Центрі паломника «Симеон Лукач», що в с. Старуня, Богородчанського району, пройшла незвичайна Хресна дорога вустами дітей.

Її підготували школярі с. Старуня, які належать до християнської спільноти «Діти Симеона». В спільній молитві взяв також участь о. Іван Херманчук з парафії св. Параскеви (с. Старуня).

Протягом чотирнадцяти стацій вірні молитовно заглиблювались, розважали над страстями Христовими та роздумували над своїми гріхами, які, наче цвяхи, болісно пронизують тіло Господа.

Христові повчання звучали так щиро і невимушено, а на обличчях дітей виражалися емоції не тільки хвилювання, а й глибокого жалю та співчуття, коли вони читали про страждання Сина Божого, про його муки, терпіння та падіння від тягаря людських гріхів.

Після закінчення Хресної дороги о. Ярослав Середюк подякував парафіянам та всім прочанам Центру паломника «Симеон Лукач» за спільну молитву, а також висловив щиру подяку всім вчителям за роботу із юними християнами, наголосивши, що засіваючи зерно правди, любові і добра у дитячі серця, ми дбаємо про їхнє світле майбутнє під опікою Всевишнього.

Пригадуємо, що протягом Великого Посту Хресна Дорога буде відбуватися щосереди та щоп‘ятниці о 18:00 год.