В ніч з 29 на 30 травня, в Центрі паломника «Симеон Лукач», що в с. Старуня Богородчанського району, відбулися традиційні нічні молитовні чування. Як і раніше, вони відбувалися в режимі онлайн.

Проте, навіть попри дощову погоду послухати науки, помолитися до священномученика Симеона та приступити до Святого Таїнства Покаяння прийшло багато прочан з різних міст та сіл Прикарпаття.

Молитовна програма, як зазвичай розпочалася з Вечірні, після чого свою вступну науку виголосив проповідник чувань – отець-доктор Володимир Містерман – заступник директора Департаменту інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ, закликавши усіх присутніх укріплювати свою віру та помічати Божі чуда в своєму житті вже сьогодні.

Опісля ректор Івано-Франківської духовної семінарії ім. свщмч. Йосафата о. Олексій Данилюк молився молебень до блаженного Симеона Лукача, по закінченні якого душпастирі провели молитви на оздоровлення.

Отець Володимир Містерман у своїй другій науці наголосив на повній довірі до Господа саме в часі проблем, хворіб та складних обставин нашого життя. «Бог завжди поруч, знає, що нам потрібно і як привести нас до неба», – розповів проповідник.

Опісля відбулося освячення води на Джерелі Матері Божої Неустанної Помочі та урочиста хода зі свічками до каплиці Пресвятої Родини, що знаходиться під 25-метровим хрестом. Незважаючи на сильний дощ, прочани створили живий молитовний ланцюжок зі свічками. Спільно помолившись Акафіст до Пресвятої Богородиці, молільники послухали ще одну коротеньку науку.

Після спільної ходи всі повернулися до храму свв. апостолів Петра і Павла, де розпочалася Божественна Літургія. Протягом цілого вечора кожен охочий міг приступити до Святого Таїнства Покаяння. Богослужіння провадив о. Володимир Містерман у співслужінні священників. У своїй проповіді священнослужитель запропонував прочанам задуматися над тим, яким для них є Бог – караючим чи люблячим. Наголосив на тому, що Бог – наш татко, який дбає, любить, благословляє, зціляє і виливає Своє безмежне милосердя на усіх Своїх дітей.

Варто зазначити, що співочо Літургію супроводжував хор «CANTABILE».

Дякуємо всім отцям та прочанам, які цього вечора були з нами як фізично, так і онлайн, і бажаємо готувати свої серця до надважливої зустрічі Христового Воскресіння!