Знайомство з проповідником: о. Юстин Бойко, студит

Знайомство з проповідником: о. Юстин Бойко, студит

25.11.2020

Сьогодні в нашій рубриці «Знайомство з проповідником», будемо Вас знайомити із священнослужителем, котрий очолить найближчі нічні чування в нашому Паломницькому центрі «Симеон Лукач». В ніч з 29 на 30 листопада тут відбудуться традиційні нічні моління. Як і в попередні рази, вони пройдуть в режимі онлайн. Цього разу проповідником буде прп. о. Юстин Бойко, студит.

Отож давайте ближче познайомимося із нашим отцем-проповідником.

Ієромонах Юстин Бойко народився 26 травня 1977 року в с. Дора (біля м. Яремче), Івано-Франківської області. У липня 1994 рік вступив до монастиря монахів Студійського Уставу УГКЦ, в якому в 1998 р. склав Богові вічні обіти. З 1994 по 2000 р. навчався в Люблінському Католицькому Унівеситеті та Люблінській Вищій Духовній Семінарії (Польща).

1 квітня 2001 р. прийняв священичі свячення з рук Блаженнішого Любомира Гузара.

Далі у 2002-2005 роках – навчався на ліцензіяті в Патристичному Інституті «Augustinianum» Папського Латеранського Університету, у 2005-2006 роки здобував там же докторанські студії. 24 травня 2012 р. захистив докторську дисертацію в Патристичному Інституті «Августініянум» на тему: «La figura di San Clemente Romano nella letteratura agiografica e liturgica manoscritta paleoslava : studio storico-teologico» під керівництвом проф. Якова Куліча.

З 4 січня 2018 року – Синкел у справах монашества Львівської Архиєпархії УГКЦ.

Отець Юстин є дуже добрим та плідним публіцистом. В його творчому доробку понад 300 статей на морально-етичну, духовну, суспільно-громадську та політичну тематику, близько 50 статей присвячених дослідженню спадщини праведного митрополита Андрея та блаженного Климентія Шептицьких, а також історії Студійського чернецтва в Україні. Він також є автором книги «Розмова з Богом за кавою».

Отож з нетерпінням чекаємо на «живу» зустріч із нашим отцем-проповідником Юстином та пригадуємо, що нічі чування розпочнуться о 19:00 год. молитвою Вечірні. Опісля віряни також помоляться молебень, вервицю. Окрім того, в програмі чувань заплановані молитви на оздоровлення та благословення мощами нашого блаженного Симеона Лукача.

Всі присутні візьмуть також участь у молитві на новозаведеній Хресній Дорозі. Ця молитва буде супроводжуватися молитовним походом з палаючими свічками. На початку Хресної Дороги відбудеться освячення мозаїчної ікони Матері Божої Неустанної Помочі на однойменному джерелі. Кульмінацією нічних чувань стане Божественна Літургія.

Запрошуємо єднатися у спільній молитві та дивитися чування:

YouTube ? https://bit.ly/2SajTG2

Facebook ? https://bit.ly/2GfBoCn

Прохання про молитву можна записувати у коментарях відео-трансляцією.

Ласкаво просимо присутніх дотримуватися всіх карантинних вимог: мати захисні медичні маски та зберігати соціальну дистанцію!

Останні новини

На Синоді Єпископів УГКЦ 2023 року ухвалено рішення додати до нашого Місяцеслова імен святих з інших Церков католицького сопричастя, що підкреслює нашу...

Сьогодні, у другу річницю російського повномасштабного вторгнення в Україну, з ініціативи Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава греко-католики по всій Україні та світу присвячують цей день посту, молитві та милостині, щоби об’єднатися у духовній боротьбі. Окрім того, цей день присвячений молитовному вшануванню усіх загиблих військових та мешканців міст та сіл у війні, яку переживаємо вже 730 днів.

Сьогодні, 7 лютого, паломники зібралися на спільну молитву у родинному селі блаженного священномученика Симеона Лукача. У Відпустовому центрі, що у Старуні, молитовно вшанували пам’ять Блаженного священномученика Петра Вергуна, пресвітера УГКЦ.

Сьогодні наша Церква відзначає велике свято, що завершує цикл Різдвяних свят – Стрітення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа.

Сьогодні, 31 січня, у Відпустовому центрі блаженного Симеона молитовно вшанували пам’ять преподобного отця Івана Боско – святого Католицької Церкви. У...

Відпустове місце у Старуні щомісяця приймає тисячі вірян, які прибувають молитися туди, де служив Блаженний Симеон Лукач. Паломники переживають особливу зустріч з Богом – у молитовних чуваннях, роздумах про Господа та участі у Святих Таїнствах. Цього місяця, 29 січня, у Відпустовому Центрі блаженного Симеона Лукача чування очолив Владика Йосафат Мощич – Єпарх Чернівецький УГКЦ.