Знайомство з проповідником: о. Ярослав Тимішак

Знайомство з проповідником: о. Ярослав Тимішак

23.07.2020

Сьогодні ми запускаємо нову рубрику на нашому сайті – “Знайомство з проповідником”, в якій будемо Вас знайомити із священнослужителем, котрий очолить найближчі нічні чування в нашому Паломницькому центрі «Симеон Лукач». В ніч з 29 на 30 липня тут відбудуться традиційні нічні моління. Як і в попередні рази, вони пройдуть в режимі онлайн. Цього разу проповідником буде о. Ярослав Тимішак.

Отож давайте ближче познайомимося із нашим отцем-проповідником.

Протоієрей Ярослав Тимішак народився 20 травня 1969 р. у с. Саджава Богородчанського району Івано-Франківської області, Україна. У 1987–1989 рр. – пройшов службу в армії. А вже у 1989–1992 рр. навчався в Рогатинському радгосп-технікуму за спеціальністю «Зоотехнія», кваліфікація «зоотехнік». Опісля, відчувши Божий поклик, у 1995 р. вступи до Івано-Франківського теологічно-катехитичного духовного інституту УГКЦ (сьогодні – Академія святого Івана Золотоустого), який успішно закінчив у 2000 р.

Дияконські свячення з рук світлої пам’яті Владики Софрона Мудрого отримав 9 травня 1999 р. у храмі св. Юрія Побідоносця с. Угорники, а ієрейські – 20 вересня 1999 р. у Архікатедральному і Митрополичому соборі Воскресіння Христового м. Івано-Франківськ.

З 2001 по 2010 рр. – духівник, а з 2010 по 2019 р. – Старший духівник Івано-Франківської духовної семінарії імені священномученика Йосафата УГКЦ. Довголітній викладач Івано-Франківської академії Івана Золотоустого.

Станом на сьогодні виконує обов’язки адміністратора храму свв. ап. Петра і Павла с. Діброва, Богородчанського району.

Отож з нетерпінням чекаємо на “живу” зустріч із нашим отцем-проповідником Ярославом Тимішаком та пригадуємо, що нічі чування розпочнуться о 19:00 год. молитвою Вечірні. Опісля віряни також помоляться молебень, вервицю. Також в програмі чувань заплановані молитви на оздоровлення та благословення мощами нашого блаженного Симеона Лукача. Кульмінацією нічних чувань стане Божественна Літургія.

Протягом цілого вечора буде можливість приступити до Таїнства покаяння або ж духовно порозмовляти з отцем-проповідником чи запрошеними отцями.

Дивитися чування можна за посиланням – https://www.youtube.com/channel/UCSOLfAWW0ZggMOJ8HCbS_mg

Останні новини

На Синоді Єпископів УГКЦ 2023 року ухвалено рішення додати до нашого Місяцеслова імен святих з інших Церков католицького сопричастя, що підкреслює нашу...

Сьогодні, у другу річницю російського повномасштабного вторгнення в Україну, з ініціативи Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава греко-католики по всій Україні та світу присвячують цей день посту, молитві та милостині, щоби об’єднатися у духовній боротьбі. Окрім того, цей день присвячений молитовному вшануванню усіх загиблих військових та мешканців міст та сіл у війні, яку переживаємо вже 730 днів.

Сьогодні, 7 лютого, паломники зібралися на спільну молитву у родинному селі блаженного священномученика Симеона Лукача. У Відпустовому центрі, що у Старуні, молитовно вшанували пам’ять Блаженного священномученика Петра Вергуна, пресвітера УГКЦ.

Сьогодні наша Церква відзначає велике свято, що завершує цикл Різдвяних свят – Стрітення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа.

Сьогодні, 31 січня, у Відпустовому центрі блаженного Симеона молитовно вшанували пам’ять преподобного отця Івана Боско – святого Католицької Церкви. У...

Відпустове місце у Старуні щомісяця приймає тисячі вірян, які прибувають молитися туди, де служив Блаженний Симеон Лукач. Паломники переживають особливу зустріч з Богом – у молитовних чуваннях, роздумах про Господа та участі у Святих Таїнствах. Цього місяця, 29 січня, у Відпустовому Центрі блаженного Симеона Лукача чування очолив Владика Йосафат Мощич – Єпарх Чернівецький УГКЦ.