Сьогодні в нашій рубриці «Знайомство з проповідником», будемо Вас знайомити із священнослужителем, котрий очолить найближчі нічні чування в нашому Паломницькому центрі «Симеон Лукач». В ніч з 28 на 29 квітня тут відбудуться традиційні нічні моління. Як і в попередні рази, вони пройдуть в режимі онлайн. Цього разу проповідником буде о. Ігор Посоленик з Бучацької Єпархії УГКЦ.

Отож давайте ближче познайомимося із нашим отцем-проповідником.

Отець Ігор народився 10 лютого 1991 року в м. Дрогобич, Львівської обл.

У 2008 році, за порученням о. Дмитра Григорака ЧСВВ, Апостольського Адміністратора Бучацької Єпархії, (тепер Владика Дмитро), поступив до Івано-Франківської Духовної Семінарії.

Після завершення Семінарії у 2015 р., отримавши стипендію від Конгрегації Східних Церков, поїхав на навчання до Риму, де розпочав навчання у Папському Урбаніанському Університеті на факультеті Місіології.

Завершив навчання у 2018 року і повернувся до України.

8 січня 2020 року отримав ієрейські свячення з рук Преосвященного Владики Дмитра Григорака. З цього моменту належить до Місійного Відділу Бучацької Єпархії. Займається реколекціями та парафіяльними місіями в Єпархії та за її межами.

З 27 червня 2020 року є сотрудником парафії Святих Новомучеників і Блаженних Українського Народу у м. Чортків, Тернопільської обл.

Отож з нетерпінням чекаємо на «живу» зустріч із нашим отцем-проповідником Ігорем та пригадуємо, що нічні чування розпочнуться о 19:00 год. музично-поетичною композицією «Страждальна Мати» («Stabat Mater») Антоніо Вівальді у виконанні струнного ансамблю Quattro Corde івано-франківської обласної філармонії.

Опісля паломники також помоляться молебень до блаженного Симеона Лукача. Серед іншого в програмі чувань заплановані молитви на оздоровлення та благословення мощами нашого блаженного Симеона.

Окрім того, всі присутні візьмуть участь у молитві на Хресній Дорозі. В часі Страсного тижня, коли в особливий спосіб дивимося на Ісуса, який добровільно переносить муки, зневагу, засуд та розп’яття, для кожного є надзвичайно важливо також єднатися з нашим Господом, роздумуючи над власним життям.

Кульмінацією нічних чувань традиційно стане Божественна Літургія.

Запрошуємо єднатися у спільній молитві та дивитися чування:

YouTube ? https://bit.ly/2SajTG2

Facebook ? https://bit.ly/2GfBoCn

Прохання про молитву можна записувати у коментарях відео-трансляцією.

Ласкаво просимо присутніх дотримуватися всіх карантинних вимог: мати захисні медичні маски та зберігати соціальну дистанцію!