Запрошуємо на травневі молитовні чування!

Запрошуємо на травневі молитовні чування!

25.05.2022

У ніч з 29 на 30 травня в Центрі паломника «Симеон Лукач», що в с. Старуня, Богородчанського району, відбудуться молитовні чування. Цього разу проповідником буде о. Іван Сохан з Києва.

Нічні моління розпочнуться о 18:00 год. молитвою Вечірні.

Програма чувань:
18:00 – Вечірня
19:00 – Перша наука
19:20 – Молитви на оздоровлення, благословення мощами, мирування
19:40 – Молебень до блаженного Симеона Лукача
20:00 – Друга наука
20:20 – Хода зі свічками до каплиці Пресвятої Родини
20:30 – Молебень до Пресвятої Богородиці, освячення води та придбаних речей
20:50 – Божественна Літургія, проповідь

Кожен молитовний блок буде перериватися на цікаву науку від проповідника.

Цього разу проповідником стане отець Іван Сохан – священник Івано-Франківської Архиєпархії, докторант теологічного факультету Трірського університету (державно-церковні відносини в Україні). На даний момент служить в м. Києві.

Запрошуємо єднатися у спільній молитві та дивитися чування:

YouTube – https://bit.ly/2SajTG2

Facebook – https://bit.ly/2GfBoCn

Прохання про молитву можна записувати у коментарях під відео-трансляцією.

Протягом чувань буде можливість приступити до Таїнства покаяння або ж мати духовну розмову з отцем-проповідником чи запрошеними душпастирями.

Коротко про проповідника:

Отець Іван Сохан народився, виріс в Івано-Франківську. Своє душпастирське розпочинав служіння на парафій Св. Димитрія (мікрорійон «Пасічна», Івано-Франківськ). У 2011-2014 навчався і служив у м. Трір (Німеччина).

З 2015-2020 рр. священник Київської Архиєпархії, єпархіальний економ, сотрудник на парафії Св. Миколая (Аскольдова Могила, м. Київ).

До початку російського вторгнення у лютому 2022 продовжував проживати служити та навчався в Києві.

Останні новини

На Синоді Єпископів УГКЦ 2023 року ухвалено рішення додати до нашого Місяцеслова імен святих з інших Церков католицького сопричастя, що підкреслює нашу...

Сьогодні, у другу річницю російського повномасштабного вторгнення в Україну, з ініціативи Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава греко-католики по всій Україні та світу присвячують цей день посту, молитві та милостині, щоби об’єднатися у духовній боротьбі. Окрім того, цей день присвячений молитовному вшануванню усіх загиблих військових та мешканців міст та сіл у війні, яку переживаємо вже 730 днів.

Сьогодні, 7 лютого, паломники зібралися на спільну молитву у родинному селі блаженного священномученика Симеона Лукача. У Відпустовому центрі, що у Старуні, молитовно вшанували пам’ять Блаженного священномученика Петра Вергуна, пресвітера УГКЦ.

Сьогодні наша Церква відзначає велике свято, що завершує цикл Різдвяних свят – Стрітення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа.

Сьогодні, 31 січня, у Відпустовому центрі блаженного Симеона молитовно вшанували пам’ять преподобного отця Івана Боско – святого Католицької Церкви. У...

Відпустове місце у Старуні щомісяця приймає тисячі вірян, які прибувають молитися туди, де служив Блаженний Симеон Лукач. Паломники переживають особливу зустріч з Богом – у молитовних чуваннях, роздумах про Господа та участі у Святих Таїнствах. Цього місяця, 29 січня, у Відпустовому Центрі блаженного Симеона Лукача чування очолив Владика Йосафат Мощич – Єпарх Чернівецький УГКЦ.