Головним наміром перших в році нічних чувань стане молитва за мир та спокій у нашій Батьківщині-Україні.

У ніч з 29 на 30 січня в Паломницькому центрі «Симеон Лукач», що в с. Старуня, Богородчанського району, відбудуться традиційні нічні чування. Цього разу проповідником буде о. Михайло Добровольський з Івано-Франківська.

Традиційно нічні моління розпочнуться о 19:00 год молитвою Вечірні. Опісля паломники також помоляться молебень до блаженного Симеона Лукача. Серед іншого в програмі чувань заплановані молитви на оздоровлення та благословення мощами нашого блаженного Симеона.

Відповідаючи на заклик Папи Франциска, який днями проголосив День молитви за мир в контексті ситуації навколо України, головним наміром перших в році нічних чувань стане молитва за мир та спокій у нашій Батьківщині-Україні.

Окрім того, всі присутні візьмуть участь у молитві на Хресній Дорозі. В часі молитви вірні дивитимуться на Ісуса, який добровільно переносить муки, зневагу, осуд та розп’яття. Для кожного є надзвичайно важливо також єднатися з нашим Господом, роздумуючи над власним життям.

Кульмінацією нічних чувань традиційно стане Божественна Літургія. Кожен молитовний блок буде перериватися на цікаву науку від проповідника – о. Михайла Добровольського – настоятеля богослужбової каплиці Преподобної матері Йосафати та сотрудника парафії великомученика Димитрія, що в Івано-Франківську. Священник виголосить ряд цікавих наук, які будуть присвячені Святим Таїнствам.

Протягом цілого вечора буде можливість приступити до Таїнства покаяння або ж мати духовну розмову з отцем-проповідником чи запрошеними душпастирями.

Запрошуємо єднатися у спільній молитві та дивитися чування:

YouTube – https://bit.ly/2SajTG2

Facebook – https://bit.ly/2GfBoCn

Прохання про молитву можна записувати у коментарях під відеотрансляцією.

Ласкаво просимо усіх присутніх дотримуватися всіх карантинних вимог: мати захисні медичні маски та зберігати соціальну дистанцію!