Це будуть останні чування в 2020 році. Запрошуємо!

У ніч з 29 на 30 грудня в Паломницькому центрі «Симеон Лукач», що в с. Старуня, Богородчанського району, відбудуться традиційні нічні чування. В цьому календарному році це будуть останні нічні моління. Як і в попередні рази, вони пройдуть в режимі онлайн. Цього разу проповідником буде о. Корнилій Яремак, ЧСВВ.

Традиційно нічні моління розпочнуться о 19:00 год. молитвою Вечірні. Опісля віряни також помоляться молебень, вервицю. Серед іншого в програмі чувань заплановані молитви на оздоровлення та благословення мощами нашого блаженного Симеона Лукача.

Окрім того, всі присутні візьмуть участь у молитві на новозаведеній Хресній Дорозі. Ця молитва буде супроводжуватися походом з палаючими свічками. Кульмінацією нічних чувань стане Божественна Літургія.

Кожен молитовний блок традиційно буде перериватися на цікаву науку від проповідника. Цього разу проповідником стане о. Корнилій Яремак, ЧСВВ.

Протягом цілого вечора буде можливість приступити до Таїнства покаяння або ж духовно порозмовляти з отцем-проповідником чи запрошеними отцями.

Запрошуємо єднатися у спільній молитві та дивитися чування:

YouTube ? https://bit.ly/2SajTG2

Facebook ? https://bit.ly/2GfBoCn

Прохання про молитву можна записувати у коментарях відео-трансляцією.

Ласкаво просимо присутніх дотримуватися всіх карантинних вимог: мати захисні медичні маски та зберігати соціальну дистанцію!