Як краще молитися: традиційними молитвами чи своїми словами?

Як краще молитися: традиційними молитвами чи своїми словами?

12.01.2021

Коли ми читаємо про молитви, то бачимо, що їхніх авторів можна розділити на дві категорії: одні говорять про те, що дуже важливо молитися традиційні молитви, рекомендують певні молитви, вказують на те, що це традиція і досвід Церкви, а інші ― кажуть, що дуже важливо говорити від серця, а не просто завченими фразами чи словами, а те, що в нас на серці.

Вважаю, що одне й друге ― важливо: черпати з традиції, від наших попередників, а також висловлювали перед Господом свої почуття, переживання.

Черпаючи досвід попередніх поколінь, мусимо розуміти, що їхні молитви ― це не просто їхній досвід, адже часом вони заплатили за них своїми стражданнями, здобутками чи невдачами. Досвід молитви це, наче, крик душі цих осіб. Тому важливо вчитися, щоб налагодити особисті стосунки з Богом.

Кожен із нас переживає щось інакше, тому маємо й самі дякувати Богові, як ми хочемо виразити свої прохання, благання до Нього.

Тому так важливо поєднувати чийсь досвід і ділитися з Господом тим, що зараз переживаємо.

Джерело: ДивенСвіт

Останні новини

Сьогодні, у другу річницю російського повномасштабного вторгнення в Україну, з ініціативи Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава греко-католики по всій Україні та світу присвячують цей день посту, молитві та милостині, щоби об’єднатися у духовній боротьбі. Окрім того, цей день присвячений молитовному вшануванню усіх загиблих військових та мешканців міст та сіл у війні, яку переживаємо вже 730 днів.

Сьогодні, 7 лютого, паломники зібралися на спільну молитву у родинному селі блаженного священномученика Симеона Лукача. У Відпустовому центрі, що у Старуні, молитовно вшанували пам’ять Блаженного священномученика Петра Вергуна, пресвітера УГКЦ.

Сьогодні наша Церква відзначає велике свято, що завершує цикл Різдвяних свят – Стрітення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа.

Сьогодні, 31 січня, у Відпустовому центрі блаженного Симеона молитовно вшанували пам’ять преподобного отця Івана Боско – святого Католицької Церкви. У...

Відпустове місце у Старуні щомісяця приймає тисячі вірян, які прибувають молитися туди, де служив Блаженний Симеон Лукач. Паломники переживають особливу зустріч з Богом – у молитовних чуваннях, роздумах про Господа та участі у Святих Таїнствах. Цього місяця, 29 січня, у Відпустовому Центрі блаженного Симеона Лукача чування очолив Владика Йосафат Мощич – Єпарх Чернівецький УГКЦ.

У п’ятницю, 26 січня, студенти Івано-Франківської духовної семінарії ім. свщмч. Йосафата завітали на молитву до Відпустового центру блаженного священномученика Симеона...