Яблунські діти у центрі паломника Симеона Лукача

Яблунські діти у центрі паломника Симеона Лукача

01.11.2019

Учні недільної школи та учасники Марійської дружини парафії Святого Архистратига Михаїла, с. Яблунька у день пам’яті святого євангелиста Луки здійснили паломницьку поїздку у Старуню, яку організував о. Дмитро Херманчук та катехити.

Юних прочан радо зустрів місцевий парох о. Ярослав Середюк. Згодом усі спільно молились Божественну Літургію. Діти мали можливість приступити до Святих Таїнств Покаяння та Євхаристії, вислухали цікаві та корисні науки, отримали благословення мощами блаженного Симеона Лукача.

Отець Ярослав для кожної дитини-паломника підготував подарунок – книжку “Блаженний із Старуні”, пам’ятку з музею та вервичку.

Також варто зазначити, що цікаву програму для дітей підготували чарівні аніматори – Оля і Зоряна.

Дуже цікаву програму для дітей підготували чарівні аніматори – Оля і Зоряна. Наприкінці поїздки побували у парку льодовикового періоду та побачили старунський вулкан. Складаємо велику подяку Богу за такий чудовий день. Дуже дякуємо о.Ярославу Середюку, о.Дмитру Херманчуку, аніматорам Зоряні і Олі.

Джерело: Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Останні новини

На Синоді Єпископів УГКЦ 2023 року ухвалено рішення додати до нашого Місяцеслова імен святих з інших Церков католицького сопричастя, що підкреслює нашу...

Сьогодні, у другу річницю російського повномасштабного вторгнення в Україну, з ініціативи Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава греко-католики по всій Україні та світу присвячують цей день посту, молитві та милостині, щоби об’єднатися у духовній боротьбі. Окрім того, цей день присвячений молитовному вшануванню усіх загиблих військових та мешканців міст та сіл у війні, яку переживаємо вже 730 днів.

Сьогодні, 7 лютого, паломники зібралися на спільну молитву у родинному селі блаженного священномученика Симеона Лукача. У Відпустовому центрі, що у Старуні, молитовно вшанували пам’ять Блаженного священномученика Петра Вергуна, пресвітера УГКЦ.

Сьогодні наша Церква відзначає велике свято, що завершує цикл Різдвяних свят – Стрітення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа.

Сьогодні, 31 січня, у Відпустовому центрі блаженного Симеона молитовно вшанували пам’ять преподобного отця Івана Боско – святого Католицької Церкви. У...

Відпустове місце у Старуні щомісяця приймає тисячі вірян, які прибувають молитися туди, де служив Блаженний Симеон Лукач. Паломники переживають особливу зустріч з Богом – у молитовних чуваннях, роздумах про Господа та участі у Святих Таїнствах. Цього місяця, 29 січня, у Відпустовому Центрі блаженного Симеона Лукача чування очолив Владика Йосафат Мощич – Єпарх Чернівецький УГКЦ.