Вийшов церковний календар Центру паломника “Симеон Лукач” на 2020 рік

Вийшов церковний календар Центру паломника “Симеон Лукач” на 2020 рік

02.12.2019

Дорогі паломники центру блаженного священномученика Симеона Лукача! Раді вам повідомити, що вийшов друком Церковний календар Центру паломника на 2020 рік Божий. Крім звичного нам календаря, даний календар містить інформацію про всі події Центру на цілий рік, а також ілюстровані матеріали наших заходів, які ми проводили та проводитемо надалі.

Ознайомитися з календарем можна нижче:

Церковний календар на 2020 рік від Центру паломника "Симеон Лукач"

Придбавши собі чи вашим близьким даний календар, ви приймаєте участь у розвитку нашого Центру паломника. 

За детальнішою інформацією просимо звертатися за номером +380673441374

Останні новини

Сьогодні, у другу річницю російського повномасштабного вторгнення в Україну, з ініціативи Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава греко-католики по всій Україні та світу присвячують цей день посту, молитві та милостині, щоби об’єднатися у духовній боротьбі. Окрім того, цей день присвячений молитовному вшануванню усіх загиблих військових та мешканців міст та сіл у війні, яку переживаємо вже 730 днів.

Сьогодні, 7 лютого, паломники зібралися на спільну молитву у родинному селі блаженного священномученика Симеона Лукача. У Відпустовому центрі, що у Старуні, молитовно вшанували пам’ять Блаженного священномученика Петра Вергуна, пресвітера УГКЦ.

Сьогодні наша Церква відзначає велике свято, що завершує цикл Різдвяних свят – Стрітення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа.

Сьогодні, 31 січня, у Відпустовому центрі блаженного Симеона молитовно вшанували пам’ять преподобного отця Івана Боско – святого Католицької Церкви. У...

Відпустове місце у Старуні щомісяця приймає тисячі вірян, які прибувають молитися туди, де служив Блаженний Симеон Лукач. Паломники переживають особливу зустріч з Богом – у молитовних чуваннях, роздумах про Господа та участі у Святих Таїнствах. Цього місяця, 29 січня, у Відпустовому Центрі блаженного Симеона Лукача чування очолив Владика Йосафат Мощич – Єпарх Чернівецький УГКЦ.

У п’ятницю, 26 січня, студенти Івано-Франківської духовної семінарії ім. свщмч. Йосафата завітали на молитву до Відпустового центру блаженного священномученика Симеона...