Запрошуємо мандрувати шляхом Великого Посту із журналом «Слово Симеона»!

Цього тижня побачив світ свіжий номер журналу «Слово Симеона». Третій номер вісника Центру Паломника «Симеон Лукач» за березень місяць особливим чином присвячений часу Великого Посту. В ньому Ви знайдете Пастирський лист Митрополита Івано-Франківського УГКЦ Кир Володимира Війтишина на Великий Піст, а також Послання Папи Франциска на цей особливий час.

На 24-ох сторінках глянцю окрім новин з Центру паломника, планів та анонсів, Ви також зможете прочитати цікаві та корисні роздуми, поради та тематичні рубрики.

«Родзинкою» свіжого номера стане публікація п. Ольги Чоп’як під назвою «Чотири повернення Симеона Лукача в рідне село». Авторка в цікавий та доступний спосіб коротко описує біографію нашого блаженного священномученика та наголошує, що саме останнє повернення блаженного у часточці своїх мощей і дало початок паломницькому центру в Старуні.

Оскільки місяць березень в Католицькій Церкві присвячений св. Йосифу Обручнику, на 25-ій сторінці видання Ви зможете прочитати з чого виникла така традиція, а також дві молитви до святого Опікуна нашого Господа.

На завершення на Вас чекає церковний календар на квітень, в якому ми виділили кілька основних подій, які, гадаємо, має знати кожен.

Вісник «Слово Симеона» можна придбати в храмі святих апостолів Петра і Павла (вартість – 100 грн).

Ви також можете отримати електронну версію видання. Для цього слід написати нам на електронну пошту – svmlukach@gmail.com та здійснити оплату на картку – https://send.monobank.ua/jar/9fimT5Kpmr (вартість – 50 грн).

Дякуємо всім нашим читачам та паломниками, а також усім, хто й сьогодні хоче чути та читати «Слово Симеона»!