Особливі нічні молитовні чування в часі Великого Посту проведе відомий монах-францисканець з Тернополя.

У ніч з 29 на 30 березня в Паломницькому центрі «Симеон Лукач», що в с. Старуня, Богородчанського району, відбудуться традиційні нічні чування. Як і раніше, вони пройдуть в режимі онлайн. Цього разу проповідником буде о. Юстиніан Городечний Чину Братів Менших.

Традиційно нічні моління розпочнуться о 19:00 год. молитвою Вечірні. Опісля паломники також помоляться молебень та вервицю. Серед іншого в програмі чувань заплановані молитви на оздоровлення та благословення мощами нашого блаженного Симеона Лукача.

Окрім того, всі присутні візьмуть участь у молитві на Хресній Дорозі. В часі Великого Посту це богослужіння покликане ще раз пригадати всім нам про ту велику та безмежну любов Бога до кожного з нас, адже це саме Він першим взяв свій хрест, виніс його на Голгофу та віддав там Своє життя за нас.

Кульмінацією нічних чувань традиційно стане Божественна Літургія.

Кожен молитовний блок буде перериватися на цікаву науку від проповідника. Цього разу проповідником стане о. Юстиніан Городечний ЧБМ із Тернополя – священнослужитель Української греко-католицької церкви, протоігумен Ордену отців Францисканців Східного обряду в Україні. Отець Юстиніан часто відвідує парафії УГКЦ із місійними духовними науками та проводить реколекції для духовенства різних єпархій.

Протягом цілого вечора буде можливість приступити до Таїнства покаяння або ж мати духовну розмову з отцем-проповідником чи запрошеними душпастирями.

Запрошуємо єднатися у спільній молитві та дивитися чування:

YouTube ? https://bit.ly/2SajTG2

Facebook ? https://bit.ly/2GfBoCn

Прохання про молитву можна записувати у коментарях під відео-трансляцією.

Ласкаво просимо присутніх дотримуватися всіх карантинних вимог: мати захисні медичні маски та зберігати соціальну дистанцію!